Jump to content
Dragos

Kleneu66

Recommended Posts

  • Moderators

Kleneu66 este un virus care am vazut ca s-a pus recent in circulatie. Am primit si un mail de avertizare din partea unui prieten

CITESTE IMEDIAT SI TRIMITE TUTUROR CELOR CARE-I CUNOSTI! Cineva trimite un mail care are niste pantofi rosii care danseaza(sau fara pantofi). E o muzica foarte frumoasa.In mail sunt oferite multe cantece. NU DESCARCA NIMIC!!!!!!!!!!! *Este virusul Kleneu66!!! * Daca ai curaj sa descarci in 2 ore discul dur va fi curatat si distrus. Acest virus a intrat in circulatie ieri si, dupa cum spune AOL nu este inca un antivirus pentru el. NU DESCARCATI SUB NICI O FORMA MUZICA!
Daca cineva da de el, il rog sa faca mirror fiindca vreau sa-l studiez. Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

Vine un ratat cu o idee de virus extrem de distrugator care se raspundeste destul de usor, si apar mii de ratati care cred acea vrajeala si dau mass-uri in disperare.

Symantec:

Discovered: September 19, 2003

Updated: February 13, 2007 12:07:45 PM

Type: Hoax

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Vine un ratat cu o idee de virus extrem de distrugator care se raspundeste destul de usor, si apar mii de ratati care cred acea vrajeala si dau mass-uri in disperare.

Symantec:

Discovered: September 19, 2003

Updated: February 13, 2007 12:07:45 PM

Type: Hoax

Ah..scuze, nu m-am uitat atent pe Symantec.

M-am uitat si pe alte site-uri si am ajuns la concluzia ca e doar un mesaj idiot pentru un virus neexistent.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...