Jump to content
-dragsat-

Primesc diferite email-uri de la fete ruse

Recommended Posts

Salveaza poza in pc, NU o deschide apoi intra pe site-ul asta TinEye Reverse Image Search si vezi pe ce alte site-uri mai este. Daca vezi ca este pe o groaza de site-uri inseamna ca ceva e putred la mijloc. Nu ma pricep la chestii dastea cu "cod periculos" (m-am cacat pe mine de ras la faza asta) in poza...sunt alti baieti mult mai destepti ca mine pe aici. Mai mult nu te pot ajuta.

Salve!

Link to comment
Share on other sites

....(m-am cacat pe mine de ras la faza asta)...

nu gaseam cuvintul potrivit :D

cauta-ti adresa de mail pe google. Poate vei avea surpriza sa afli de pe unde te-au cules spamerii.

Teoretic senderul e afliliat la situl cu pricina. N-are cod injectat, doar face bani din asta.

nu sunt surprins pentru ca, cunosc situatia, ma gandeam ca in spatele acestor fotografii se putea afla vreun cod capabil sa-mi fure cine stie ce date bancare sau postale.

Mai primesc si cate un email in care ma felicita ca banca sau posta mi-a facut cadou euro si ma invita sa controlez dar asta este alta mancare de peste :D

Email-uri cotidiane ce ajung imediat la cos

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte raspanditi cu chestia asta in diverse alte tari .Am primit diverse mesaje in diverse alte limbi care scriu ca le place profilul meu .L-eau cules pe niste site pe care am publicat diverse anunturi de vanzari sau chiar altceva.

La un moment dat iti cer bani ca sa vina la tine , iti dau un cont paypal care sa il incarci .Am facut diverse trace ,sunt din Russia majoritatea , alte emailuri provin si din anumite tari din Europa

Din cate am vazut se gasesc pe multe sit-uri de intalniri online ,webcam ,si porcarii de astea

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...