Jump to content
Gwci

Nr cu supra.taxa??

Recommended Posts

Poti incerca asta : 0906 - numere cu suprataxa pentru adulti sexline

Nu stiu cat de reale sunt site-urile astea,sau daca tu chiar iti primesti banii.Mai poti incerca o varianta cu sms cu suprataxa,la numere de genul 1xxx.Era o firma care asigura un serviciu de acest gen,iar tu puteai sa alegi tariful.O cota parte din tarif revenea firmei care presta acest serviciu,iar cota varia in functie de ce optiuni alegeai tu (in ce tari sa functioneze serviciul,in ce scop il foloseai,etc.).Intradevar,cum a spus si daatdraqq,exista varianta si sa inchei un contract cu o companie de telefonie mobila,dar la foamea din timpurile astea,nu stiu ce profit o sa mai ai.Asta in cazul in care nu investesti timp,bani si resurse in promovare...

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am gandit la cine stie ce.... dar mai sunt chestii care se fac online contra cost..(mai ales ca e vacanta si am timp) ... si ma gandeam sa fac rost de un nr de asta pt a efectua platile.... ca dau peste multi care nu au auzit de banci virtuale... si se chinuie cu posta:D

Dar daca stau bine si ma gandesc nu cred ca se merita.....pierd o parte din bani degeaba:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...