Jump to content
Guest .TinKode.

ISR Cyborg Wallpaper

Recommended Posts

Guest .TinKode.
arata destul de bine...daca ai facut-o tu mai fa si alte versiuni pe alte culori

95% e facuta de mine (ca exclud img cu robotei), iar sa mai fac si alte versiuni pe alte culori nu are rost.

Link to comment
Share on other sites

95% e facuta de mine (ca exclud img cu robotei), iar sa mai fac si alte versiuni pe alte culori nu are rost.

ba frate, vad ca deja incepi sa devii nesimtit ,

hai sa-ti zic si de ce

1. cum sa zici ca wall'u ala e facut 100% de tine cand robotii sunt imagini, cablurile alea sunt o pereche de casti prost imprastiata pe imagine, tu decat o culoare, un text si atat ai facut

2. editez wallpaperu , in nimic ca prea mult o ISR'esti pe aici, faci pt ei , gege, psteaza acolo, nu e normal sa faci reclama la Libertatea in locul unde se vinde Cancan

// te rog, comenteaza ceva aiurea de "baiat" sa-mi dai motiv.

Link to comment
Share on other sites

Guest .TinKode.

N-am chef de cearta. Dar asa frumusel. Fa-i ce am facut si eu.

12thumb.jpg

k2001868.jpg

k1295016.jpg

k3422809.jpg

k2643095.jpg

k2643163.jpg

k2001994.jpg

Astea le-am luat si am facut acel simplu wallpaper. Aici e sectiunea Webdesign (adica pot pune orice legat de design), daca te caci pe tine cand am pus ceva legat de ISR cand aici e plin de alti care isi pun link in wallpaperele / creatii, e rau.

Oricum nu ma mai obosesc sa mai continui ca o fac degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...