Jump to content
Maverick

Despre PretBomba.ro

Recommended Posts

Daca iti iei ceva sa ne anunti si pe noi

Isi ia ! .....puscarie :D

@Maverick: zi-ne si noua metoda ca sunt si eu interesat daca e vorba sa castigi ceva fara sa bagi macar un leu.

Multumesc !

Off:

LE: de ce giful de la avatarul lui Mosad se misca iar al meu nu ca doar e aceeasi marime ?....:(

Edited by Krisler12™
Link to comment
Share on other sites

Acum am observat ca am o mica problema cu metoda mea sfanta:)))

Ea se baza pe strangerea de puncte si transformarea acestora in credite, dar acum cateva minute am citit asta pe site:

 Punctele pot fi transformate in credite proportional cu numarul de credite cumparate.

Exemplu: Am cumparat 100 credite atunci pot transforma punctele in maxim 100 credite.

La inceput credeam ca trebuie sa bagi credite doar 1 data si dupa aceea puteai transforma puncte in credite oricand...dar m-am inselat. Am incarcat 2 credite prin sms ( pe site scria ca costa 1, ceva euro iar ei mi-au luat vreo 3.80 euro...dar asta nu e problema pentru ca nu am dat nici un leu pe creditul ala). Acum am 7 credite...incerc sa vad daca pot castiga ceva cu astea...am observat ca sunt licitatii la care a licitat doar 1 persoana:| deci doar 1 credit consumat. Consum creditele si revin cu un post aici sa va spun daca am castigat sau nu ceva.

Link to comment
Share on other sites

Maverick vezi ca e mare teapa cu acest site.si eu m-am interesat foarte mult timp despre pretbomba.se pare ca si daca castigi ... sa zicem ca pacalesti botii sa nu mai liciteze .. pe forum-uri scrie ca nu trimit produsele.ei bineinteles ca se jura ca le trimit , dar ca in romania .. produsul nu ajunge la posta . eu unu nu m-as baga in aceasta combinatie

Link to comment
Share on other sites

Maverick vezi ca e mare teapa cu acest site.si eu m-am interesat foarte mult timp despre pretbomba.se pare ca si daca castigi ... sa zicem ca pacalesti botii sa nu mai liciteze .. pe forum-uri scrie ca nu trimit produsele.ei bineinteles ca se jura ca le trimit , dar ca in romania .. produsul nu ajunge la posta . eu unu nu m-as baga in aceasta combinatie

nu asta ar fi teapa.

Am fost si eu atras de un prieten: uite ba, laptop la 10 lei. Ok. Facand un simplu calcul matematic l-am lamurit ca ideea e geniala, situl castiga pe creditele pe care le cumperi iar cei 10 lei de fapt inseamna inmultiti cu numarul de licitari si de credite care inseamna o suma considerabila.

Nu-ti trag ei teapa ca nu-ti trimit produsul. Ei se scot inzecit prin faptul ca lumea liciteaza. Sistemul functioneaza matematic fara sa te tepuiasca.

Candva am bagat si eu acolo, mai tarziu a aparut un site similar pe reclamele de aici. Ei au clientela foarte mare acum si de aceea e un risc sa-ti investesti banii, pe cand daca apare un nou site cu putini clienti vei avea mai mult succes.

Normal ca au castigat cu 1 credit: nu erau multi inscrisi pe vremea aia. Daca ma caut prin calculator am toata lista de castigatori de la inceputuri pana anul trecut candva (usor de extras php). Verificam regula lor de 5 castiguri: ca nu mai ai voie sa participi. Si era ok.

LE: http://www.fileshare.ro/7516458918.72 pan la ziua cand m-am bagat eu si m-am lasat. Erau mai disperati ca mine.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...