Jump to content
Sad_Dreamer

un nou thread

Recommended Posts

kwerlin, te-ai mai gandit la asta? Daca nu, barem sa se faca o noua sectiune unde sa ne "batem" si noi, exemplu:

Il provoc pe: x

Tema: vulnerabilitate in www.xsiysefot.ro

Durata: x sapatamani si y zile

Binenteles, ca sa nu se intelega ca noi vrem sa facempagube sau mai stiu eu ce anume, vei face cateva reguli, prin care sa se enumere si asta: Nu se vor face pagube de niciun fel "obiectivelor". In cazul incalcarii acestei reguli ban 1 luna.

Daca te gandesti sa faci, imi zici, ma ofer moderator, sau cel putin daca nu ai timp sa te ocupi (reguli etc.. le fac eu)

Spuneti si voi daca e o idee buna!!!!!

Stiu ca e dublu post.. dar am vrut sa iasa in evidenta postul.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca am prins de mot subiectul insa am o idee / sugestie.

Care vrea sa se dueleze cu mine , pe o perioada data x , pe diverse teme retelistice ( OS-uri ) , echipamente de retea , nu neaparat hacking .Fiecare adreseaza o intrebare , incercand sa imobilizeze adversarul , per example timpul maxim de raspundere e o zi , sau ceva de genu.

Se poate face pe mai multe domenii ( pe ce se pricepe fiecare ) acest duel al termenilor duri.Te pricepi la programare , dueleaza-te cu Y pe perioada X , da-i tu un program de facut respectivului , iti da el tie ( nu iesite din comun ) , sau sunt alese de un impartial pentru a fi duelul mai frumos.Care face primu , sau care raspunde primu la intrebarile impartiale ale unuia castiga.

Deci , sunt 3 persoana :

*1 impartial ( dar asa sa fie , ca de nu , nu merge treaba si pierdem distractia )

*2 combatanti

Impartialul adreseaza  o intrebare usoara la inceput , dintr-un set de n celor doi combatanti , urmand ca cel care va acumula , mai multe puncte ( deci mai multe raspunsuri corecte mai raoide decat adversarul sa castige ).

Nice ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Parerea mea este ca asta ar duce doar la scandaluri si certuri pe forum si nu se va tine cont doar de acel thread pentru intepaturi. Iar cand este vorba de certuri nu va tine nimeni cont de regulament si va tine cont doar de orgoliul propriu. Parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...