Jump to content
loki

ratatii de pe kissid

Recommended Posts

Ma pomenesc cu un mail precum ca cineva a bagat prietena pe nevasta-mea pe kissid. Stiind ca nu prea are treaba cu socializarea online intru sa vad despre ce e vorba si hopa - are profil. Mi s-a mai intamplat candva ceva similar cu hi5.

Situl kissid.ro e o adunatura de fete si baieti care isi baga la inaintare id-urile de mess. Pupici votic etc. Numai ca fetele sunt mai pudice si il mai schimba ca sa nu fie contactate (sau mai proaste si trec numele sau cine stie ce). Acu mi-a picat fisa de ce primea cate zece mesaje offline la fiecare login, o tripalaca isi scurtase numele si nimerise ID-ul de yahoo al neveste-mii.

Ceea ce nu stiu userii este ca ID-ul ala coincide cu mailul contului. Asa ca am procedat ca si pe hi5: forgot password si primesc pe mail link de schimbat parola. Am schimbat-o. Cat timp nu o mai putea recupera in veci am vrut sa dau si delete contului, dar mi s-a facut mila (incepuse saraca un blog, avea doar 17 ani etc) si i-am setat contul pe mailul ei si-i trimit un mesaj cu explicatie cum sa-si recupereze contul. Poate se da acum cu capu de pereti ca-i afla lumea ID-ul de mess. Probabil am mutat si mass-urile la ea ca deodata messu neveste-mii e curat, niciun mesaj nou offline.

Asa ca daca primiti mesaje de pe kissid.ro dati sa va accesati profilul. Puteti avea surprize amuzante.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...