Jump to content
030893

redem

Recommended Posts

LOCKERZ Redemption update: PTZ levels were incorrect (too high) on today's redemption,due to an error on our part.1)We will have another redemption tomorrow at the CORRECT price levels;2)If you redeemed today, we will refund the difference between the correct price levels and today's price levels to your account.We are so sorry for any confusion or upset this may have caused-thanks for giving us the chance to make it right.

10 caractere

Link to comment
Share on other sites

v'am spus si o sa va mai spun,am pierdut juma' de an pe site zi de zi si pe forumuri specializate si am ajuns la o concluzie.TEAPA,MANIPULARE.foarte putine premii se dau..voi nu va ganditi ca ei de fapt vor ca vanda produse?sa scoata bani?cum sa dea premii moca?la inceput s'au dat dar dupa...

au fost oameni pusi special sa posteze pe youtube cu premiile primite care au fost prinsi sa zic asa,exista un site care spune tot despre lockerz si ce fac ei,patronul lockerz sau cum vreti sa'i spuneti a fost in conducerea amazon parca,iar o doamna de acolo a lucrat sau lucreaza la apple,de ce oare sunt numai produse de la apple?si bani de la amazon?

o sa va convingeti usor usor.

Link to comment
Share on other sites

esti prost, va cunosc eu pe astia care sunteti frustrati ca nu prindeti nimic... va enervati si gata direct lockerz = teapa. nu e, iti garantez.. uite mie spre exemplu mi-au trimis 250$ pentru a ma duce cu un prieten in londra la o intalnire a staff-ului, ce zici de asta... tot teapa e?

tu esti prost,cum am mai zis...nu toti asi iau premii,si cel putin nu se dau toate premiile de care zic ei,ati dai seama cate milioane de euro ar pierde ei la afacerea asta daca ar da luna de luna ipoduri si alte electronice numai moca asa?hai sa fim seriosi,singurul lucru pe care'l iei sigur de la ei este tricoul..in rest pauza,poate sa ai supernoroc ca in rest...

Link to comment
Share on other sites

Da ... e si in seara asta.

@<astia impotriva> din toate tepele de genul de pe tot internetul la lockerz iti iei cel mai putin teapa, nu a zis nimeni ca is sfinti, dar cel putin stii ca nu te chinui mai deloc sa faci ptz atat timp cat nu te complici prea mult cu videoclipurile.

Link to comment
Share on other sites

mai bine mergeti si lucrati, si va luati ipod-uri.

De unde bani eu m-am angajat pe timp de vara si iau 10 mil:)) 8 in mana 2 in bonuri de unde bani de ipod si dak e gratis cu 4 clikuri pe zi dc nu?

tu esti prost,cum am mai zis...nu toti asi iau premii,si cel putin nu se dau toate premiile de care zic ei,ati dai seama cate milioane de euro ar pierde ei la afacerea asta daca ar da luna de luna ipoduri si alte electronice numai moca asa?hai sa fim seriosi,singurul lucru pe care'l iei sigur de la ei este tricoul..in rest pauza,poate sa ai supernoroc ca in rest...

Poi ei fac enorm de multi bani din vizite iau bani din chestionare si din videoclipuri+ca acum majoritatea strainilor mai putin ro iau din shop

Link to comment
Share on other sites

tu esti prost,cum am mai zis...nu toti asi iau premii,si cel putin nu se dau toate premiile de care zic ei,ati dai seama cate milioane de euro ar pierde ei la afacerea asta daca ar da luna de luna ipoduri si alte electronice numai moca asa?hai sa fim seriosi,singurul lucru pe care'l iei sigur de la ei este tricoul..in rest pauza,poate sa ai supernoroc ca in rest...

ati dai seama ce analfabet esti? degeaba incerci sa vorbesti despre afaceri, esti pe langa total la categoria asta, dar lasa... inca mai am numaru` lu` maicata >:D<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...