Jump to content
SLK

Microsoft Windows SP 2 RST Edition

Recommended Posts

Iti dau eu ceva de lucru :

Ia codul de mai jos cel in hexa : si fa-mi ceva calumea cu el , retele , chestii , beculete , thinking , !_30 .. dar sa fie fian.Sa nu te aud , tu ai cerut ( ceva de lucru ).

53 6d 61 72 74 20 70 65 6f 70 6c 65 20 75 73 65 20 47 6f 6f 67 6c 65 20 3a 29

Bafta ! ( P.S. nu face daca nu vrei , nu se incadreaza aici , doar ti-am dat de lucru ! :)) 

Link to comment
Share on other sites

Ia codul de mai jos cel in hexa : si fa-mi ceva calumea cu el , retele , chestii , beculete , thinking , !_30 .. dar sa fie fian.Sa nu te aud , tu ai cerut ( ceva de lucru ).

53 6d 61 72 74 20 70 65 6f 70 6c 65 20 75 73 65 20 47 6f 6f 67 6c 65 20 3a 29

e buna :) si adevarata ;)

676F6F676C65277320746865206265737420667269656E64203A4400

Link to comment
Share on other sites

ok in momentul asta sunt beat  ;D ;D ;D ;D

deci eu zic ashea.....

sa punem mozilla , acces driver , sa fie untented .... ca tema sa fie luna element 4 black , wallpaper aia rosie cu ochi si cu rst , si sa contina softuri deastea care le folosim, 1 scanner , un antivirus , un firewall deastea bune cu tot cu crack ... ;D

Link to comment
Share on other sites

a ...2-10 ... ;D ;D ;D inca ceva....................stati ca ma uitat....deci ....sa fioe untented , crack WGA ultimul ....meniul imi place cum l-ai facut , scannere procari si etc am zis, playere ;) si codecuri , sa fie si ceva din style vista...un pic ashea...ar fi tare...ca sa fie la packul de instalare a lu mozzila la favorites RST siteul ......:) boot imagie ...aia de intra in windows sa fie schimbata...:) bah si cam atat...poate imi amintesc in betie...oricum i ncateva minute am uitat tot...:) deja ma doare mana la cat am scris...oace ...si sa traisca femeile si bautura  :o :o

Link to comment
Share on other sites

a ...2-10 ... ;D ;D ;D inca ceva....................stati ca ma uitat....deci ....sa fioe untented , crack WGA ultimul ....meniul imi place cum l-ai facut , scannere procari si etc am zis, playere ;) si codecuri , sa fie si ceva din style vista...un pic ashea...ar fi tare...ca sa fie la packul de instalare a lu mozzila la favorites RST siteul ......:) boot imagie ...aia de intra in windows sa fie schimbata...:) bah si cam atat...poate imi amintesc in betie...oricum i ncateva minute am uitat tot...:) deja ma doare mana la cat am scris...oace ...si sa traisca femeile si bautura  :o :o

Imi place de tineh ka gandejti bineh si kand ejti beat !!!! PACE !
Link to comment
Share on other sites

Deci Caddy ne-am blocat la o faza . Nu stim unde sa schimbam boot screen-ul default . Dar m-am gandit ca o sa bagam un program care sa se instaleze deodata cu windows si sa instaleze automat un boot screen facut de noi . Alte idei ? Cineva are vreo idee in ce .dll sau exe se poate ascunde acest nemernic de boot screen ? :)

In rest asteptam tema windowsului si pe Kw3[R]Ln sa ne dea programele de securitate + utilitare . Designeul cat de cat este gata . 

Link to comment
Share on other sites

;D tnx shooker in sfarist nu miai parut prea atacant...;) da si eu am contribuit cu o sticla de martini ...pace pentru frati mey ....daca vreti ceva ma anuntati si pe mine...a daaaaaaaaaaaaa damn miam amintit ...tcpip.ifo ...sau nu stiu cum e formatu...cu cate conexiuni marxim are voie windowsu el din creere are maxim 10 ....daca vreti va dau un link unde sa va dau un model de mariere a conexiunilor maxime posibile cica...beat oi fi ...dar stiu ceva

Link to comment
Share on other sites

Baietzi azi maine e gata .. Shocker daca merge ai numele scris cu rosu la creditz :)

poti sa il scrii cu rosu :P

mai era o susta :D


redenumeste noul ntoskrnl.exe in logoos.exe
copie-l in  %systemroot%
apoi modifica boot.ini

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)WINNT="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /kernel=logoos.exe

Link to comment
Share on other sites

am si eu ceva de uploadat...dar ...nu stiu prin ce miracol...netu mia cazut si mere doar siteul asta... :- si cateva din ro ... ??? .....

edit:

EvID4226Patch211a-en.zip acesta este patch-ul

clar acuma am contribuit si eu la acest proiect cu bautura :D:)) intre timp am aflat ca a cazut si fibernetu ... :o:( mama lor ....pace oameni mey poate o sa apar si eu la creditz :)) ca alcoolist dar......poate osa reusesc...sa il fac f public...f public editia rst windows....uploadez pe torrente...

Link to comment
Share on other sites

Cine are chef sa editeze imaginiile de la login screen ?

Later edit :


[url='http://rapidshare.de/files/32258088/pulameadeloginscreen.rar.html']http://rapidshare.de/files/32258088/pulame...screen.rar.html[/url]

Editati imaginile si sa ma contacti la id-ul cjay_slk daca ati terminat . Sper ca gasiti timp pentru 10-20 de imagini

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...