Jump to content
StriKer4all

Banii pe net dintr-un joc :D suna aiurea dar e adev culmea :)))

Recommended Posts

Salut care vrea sa faca un ban in plus exista jocul ' http://www.anno1777.com/index.php?i=41442' momentan sa va puteti inscrie trb sa folositi un ip de ungaria , anglia , sua sau moldova ca pentru romania sau inchis inscrieriile parerea mea este ca sa va deschideti cont in sua ca acolo va fii piata cea mai mare. ( a si va rog sa folositi linkul meu de affiliat mersi ).

ANNO1777 este un joc online care simuleaza un sistem economic, politic si militar asemanator cu cel din lumea reala. Esti in postura unui cetatean din secolul XVII care lupta pe toate planurile pentru a avansa in ierarhia sociala. Iti poti deschide companii, poti deveni guvernant sau poti sa ridici un imperiu militar. Totul depinde numai de tine. Spre deosebire de alte jocuri de acest gen, banii virtuali din ANNO1777 pot fi schimbati in bani reali si invers. Cu alte cuvinte un succes financiar in lumea virtuala din joc devine un succes financiar si in lumea reala. ANNO1777 poate fi jucat direct dintr-un browser cum este Internet Explorer si nu necesita nici un download.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Momentan si eu lucrez la un website de acest tip, consta in crearea unui avatar, in functie de puterea acestuia, si pct experienta, primesti o anumita suma de bani, la cererea ta.

Banii se vor primi doar prin banca,etc...

Singura problema este sponsorii... :) momentan pot plati pana la 500 euro lunar, prin sponsori siguri, si plati care ajung in maxim 2 zile.

Inca mai am de lucrat la el la sistemul de contorizare, etc :)

Dar, va fi sigur.

Link to comment
Share on other sites

sau in spania cam aceiasi chestie dar pe un site gen hi5 facebook ..... unde iti faci propiu oras.... is chiar triste jocurile astea

Nu jocurile sunt triste, ci ideea, tipul de joc...

Daca eu imi creez jocul in ro/en, cu posibilitatea de al juca si de pe mobil la o viteza considerabil de buna, cu parteneri de peste 3000 membrii online, iar jocul sa fie cat mai realistic, sa te atraga de la o zi la alta sa faci mai multe puncte experienta, de asemenea si mai multi bani, pe care sti ca o sa-i primesti sigur, cu siguranta nu te vei plictisi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...