Jump to content
Marian

Info-Hack.com - Database

Recommended Posts

iara tu Marian Valorosul tre sa te bagi in seama ca de fie care data.... Si sa sa sti si tu ca nu la phpbb3 a gasit vulnerabilitatea.... totul a plecat de la themele ce le aviam instalate.

Si pentru giok123 ce sa sparga valorosul asta ca nu stie nici sa caute o vulnerabilitate

Link to comment
Share on other sites

iara tu Marian Valorosul tre sa te bagi in seama ca de fie care data.... Si sa sa sti si tu ca nu la phpbb3 a gasit vulnerabilitatea.... totul a plecat de la themele ce le aviam instalate.

Si pentru giok123 ce sa sparga valorosul asta ca nu stie nici sa caute o vulnerabilitate

1. Am luat ban dintr-o prostie pe rahatul ala al tau de forum

2. Te bate limba romana

3. Daca tot am facut rost de baza ta de date' date=' de ce sa n-o fac publica?

Care vreti sa extrageti mailurile din baza de date incercati asta: Free Online Email Extractor

Bagati continutul textului si apoi dati extract si o sa va apara mailurile.

Futeti-i cu spammuri :X

Link to comment
Share on other sites

poi ai luat ban pentru ca meriti ! (ma mir ca nu ai ban si aici) si nu ma lua ca ma bate limba ca poate ma bati tu cu limba drept in anus. Baza de date a fost publicata nu de tine ca de jar... si abia astept sa faceti spamm =)))))) Asa prostie mare doar la tine se poate gasi.

Link to comment
Share on other sites

ba gropare ! ce slobozul meu te bagi tu in seama ? Da ingropo pe ma-ta ca a facut o sluga ca tine. Si daca tot vrei sa sti nu am nevoie de reclama ! Uitate la statistici la forum si apoi mai bagate in seama si tu.

Hai ca nare rost sa comentezi nimic aici ca tot numa un marsh sunteti. Zeilorrrr

Link to comment
Share on other sites

ba gropare ! ce slobozul meu te bagi tu in seama ? Da ingropo pe ma-ta ca a facut o sluga ca tine. Si daca tot vrei sa sti nu am nevoie de reclama ! Uitate la statistici la forum si apoi mai bagate in seama si tu.

Hai ca nare rost sa comentezi nimic aici ca tot numa un marsh sunteti. Zeilorrrr

Ce forum ziceai ca ai?

Link to comment
Share on other sites

WoW incredibil vazand statisticiile imi vine sa imi scot pula in fata matii.

Trebuia sa fiu impresionat or what...nu pea sunt un actor bun.

AAAAAAnyway...am un al saselea simt din ala care ma obliga sa ma bag ca pula in pizda matii cand vad copii prosti.

Si sa stii ca atunci cand am zis ce am zis nu am facut ca sa aflu mai multe informatii despe info-hack...:) Am facuto ca sa taci dreq.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...