Jump to content
zonamea

Anunt !!! Concurs Wordpress

Recommended Posts

Cine poate crea o thema wordpress asemanatoare cu Filme Noi, Filme 2010, Program TV, Program Cinema - MoviesBox.ro ma intereseaza cum sa apara filmele Ec aici trebuie facut un modul, ca thema o fac eu, in schimb ofer un script in preuna cu baza de date Promovare site GRATUIT! | Clasament General -> Adauga-ti site-ul acum! - Statistici Web - Analize Web Cine e interesat sa intre pe id-ul meu de mess rayden_to

Eu iti ofer gratis o carte de limba romana sa te pui cu burta pe ea...

Link to comment
Share on other sites

Hai ma dute ... ce ironic esti, esti tu vreun profesor de lb romana sau acesta e un forum de cautare de greseli gramatice ? Daca nu te intereseaza ori/sau nu stii sa faci ceea ce cer eu in postu asta, abtinete. Ca nu am cerut eu sa ma corectezi, poate am scris in graba de unde stii ? Exista un proverb " Cacatul tot cacat ramane orice-ai face orice-ai spune " De aceea nu stau multi pe forumu acest ca sunt multi rahati ca tine care se baga in seama , ca ... stii tu cine, nu vreau sa folosesc cuvinte urate, decat sa ajuti omu tu il corectezi ..., in fine...

Edited by zonamea
Link to comment
Share on other sites

Referitor la greseala nr 1. Nu e nici o greseala gramaticala , nu am gresit nimic, ma refeream ca dau scriptul + baza de date mysql , care o foloseste top-site.info ( utilizatori , statisticile, etc. ). Iar la greseala nr 2 e ceva banal, in loc de x am pus c, se. Iar la greseala nr 3 ma refeream sa ma apeleze pe id-ul meu de YM. Prin urmare am doar o greseala gramaticala si tu ma faci analfabet ? ... naspa. Faptu ca te bagi singur in subiect cu scopul de a ma corecta, nu de a raspunde referitor la topicul postat de mine, rezulta incultura si lipsa de cei 7 ani de acasa, precum si lipsa de scl. De acum in colo oameni ca tine am sa-i ignor nu merita bagati in seama, un om cult si cu o buna crestere nu ar comenta la greselile pe care le-am facut eu , tu esti un " smeker " care are pe acasa vreun P 2 sau p3 in cel mai bun caz, care se da mare dar nu are cu ce. Oricum , obs ca ai 239 de posturi, dintre care 230 cred ca sunt offtopic.

Link to comment
Share on other sites

7. Limbaj In Forum. Fara Flame(misto, caterinca) de useri, orice intrebari ar pune. Fara raspunsuri de genul:"foloseste google, n00b,etc.", pentru ca veti fi avertizati

Ceea ce ati incalcat voi.

ar trebui sa fiti avertizati, nu exista nici o regula in acest forum ... ele sunt scrise , dar de respectat... prea putin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...