Jump to content
Guest Sicko

Site-uri de genul dracusori.ro

Recommended Posts

@souL: daca stii ca nu te poti abtine sa nu insulti, macar abtine-te sa postezi. Am vazut toate reply-urile tale si toate sunt cu injurii. Chiar crezi ca esti mai bun decat cineva daca il injuri sau daca il umilesti? Si pe langa asta, de ce ai dat "Sign up" la forum-ul acesta, ca sa inveti ceva, sa ajuti membri acestei comunitati sau sa demonstrezi ca esti tigan? Daca alegi ca raspuns final ultima varianta, atunci era suficient doar se faci un post nou in care sa ne spui ca esti tigan si te credeam pe cuvant, si astfel preveneam si spamul de l-ai facut pana acum. Te rog sa ma scuzi, nu e obiceiul meu sa ma bag in seama, dar am ajuns la limita rabdarii si nu mai suport oamenii asemeni tie. Toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

E tot un soi de social networking. Nu prea mai merge, adica.. trebuie sa vii cu ceva cu adevarat impresionant ca sa iesi la suprafata. E o suprasaturatie de site-uri de genul asta.. in mare parte realizate de oameni care nu si-au dat seama pana acum ca exista 1000 la fel...

Mai bine ai face un site de online gaming.. gandeste-te la un joc. Ia un prieten care stie sa deseneze si faceti un joc.. E greu dar ai sanse mult mai mari si chiar ai putea sa castigi serios din asta.

O alta idee ar fi sa urmaresti piata. Te interesezi de site-uri nou aparute si sa le urmaresti evolutia. Daca ideea ti se pare cu adevarat tare, faci o varianta RO a ideii respective. Asa cum Trilulilu e varianta RO a youtube. In principiu s-a castigat destul de mult pe idei copiate si aplicate in alte tari. Trebuie doar sa stii sa te invarti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...