Jump to content
Oust

Romania Webmasters

Recommended Posts

S-a mai incercat ceva asemanator tot cu acelas nume ( Romania Webmasters ) si are succes , tu cu astia ar trebui sa 'concurezi daca vrei ceva fain.

1. Nu-mi place ca-i PHP-Fusion, rly' php-fusion suge daca n-ai destul timp si rabdare ptr. el

2. Nu-mi place cum ai ordonate stirile

3. Chestia cu restrictiile ptr. a vizualiza tutorialele tre' sa-ti faci cont e naspa,dupa mine,nu cred ca-si va face cineva cont ptr. asta

In rest,e fain(cu mici exceptii pe care nu le mai insir),sa ai bafta cu el.

Link to comment
Share on other sites

Inca nu am ajuns la cunostintele de programare php , eu stiu sa modific pe aici pe acolo , dar promit cand voi invata calumea sa fac , voi face un cms personal.

Tu spui sa las totul free ? adica sa nu se inregistreze nimeni doar daca vrea sa posteze ceva?

La stiri o sa lucrez.

Multumesc.

EDIT : Cine a mai deschis Romania Webmasters? poate zici de www.********.ro dar nu cred , care tot al meu a fost dar a fost suspendat.

S-au zici de phpromania s-au cwr ?

Edited by Oust
Link to comment
Share on other sites

poi nu am ideie ce ai putea sa faci :D

trebuie sa o iei prin eliminare !!

siteuri de optimizare sunt

de programe toate astea sunt

directoare sunt ehe la greu

forumuri , milioane

habar nu am , fa ceva unic, o comunitate , din ce vad eu acum cam asta ai de gand :) dar fa ceva sa inveti lumea, sa se educe intre ei , chestii interesante, webdesign, tutoriale, chestii de astea care putini le stiu. daca e te ajut , dar nu stiu cum :D

succes :D

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru sfaturi, mi-a venit o idee destul de stralucita, va voi arata dupa ce voi termina "proiectul", am vorbit cu google mi-a zis ca mai sunt site-uri de acest gen,dar nu sunt prea multe informatii despre instalarea programelor, etc.Deocamdata voi face un subdomeniu, iar cand voi avea bani de un domeniu .eu s-au altceva mai ieftin voi cumpara, daca are cineva domenii gratuite si poate face un gest caritabil...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...