Jump to content
robertutzu

The zeitgeist! Ce parere aveti?

Recommended Posts

The Zeitgeist Film Series Gateway | Zeitgeist: The Movie, Zeitgeist: Addendum, Zeitgeist Moving Forward

va convins sau nu cu argumentele prezentate?

Daca nu va-ti uitat mare pacat...uitati-va ca veti ramane uimiti de ce vedeti!

....e ceva care ma impresionat prin argumente...eu fiind un om bazat mai mult pe logica&argumente solide si nu pe zvonuri!

The Zeitgeist Film Series Gateway | Zeitgeist: The Movie, Zeitgeist: Addendum, Zeitgeist Moving Forward

Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu unul dintre filme (doar acum am aflat ca-s mai multe , daca nu-s dati-mi in cap) si m-a convins cu totul , despre illuminati si despre toate lucrurile ciudate (cum ar fi 11 septembrie ) , toti suntem marionetele lor (dupa ce m-am mai documentat am vazut faza cu cipurile 666 , daca o sa fie asa nimeni nu-si poate cumpara nimic fara sa aiba cip-ul ala in mana).

Uitati-va la film , va recomand daca sunteti curiosi de chestii de-astea.

Link to comment
Share on other sites

xkcd: Conspiracy Theories

Zeitgeist I - in mare parte .. povesti .

De la addendum incoace a luat-o pe drumul cel bun . Lasati masoneriile si numerele diabolice ca va gasesc maine poimaine la spitalu de nebuni . Problemele din lumea asta sunt mult mai putin satanice si mult mai mult corelate cu prostia umana si somnul adanc in care suntem ca si specie de cateva milenii .

Daca va intereseaza sa SCHIMBATI ceva si nu sa mancati cacat pe forumuri de 666 si ce naspa e lumea in care traiti asteptand ca milogii sa vina isus sa va conduca pe calea cea buna , atunci cititi si implicati-va in http://www.rbefoundation.com/ .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...