Jump to content
osyk

Prezentare Odix ( hacker adevarat)

Recommended Posts

Odix Taci in Morti lu Mata de Orfanu puli mele .. Nu te uiti la tine cat de jalnic esti dute la photoshopu tau ca am vazut ca ti'ai facut blog de ps . Nu ai ce cauta tu aici ... Gata sa inchis info'hack si acuma vi aici cu prieteni tai ratati si vrei sa infunzi rst'ul cu posturi de cacat ?

Calmeaza-te amigo.

Link to comment
Share on other sites

Odix Taci in Morti lu Mata de Orfanu puli mele .. Nu te uiti la tine cat de jalnic esti dute la photoshopu tau ca am vazut ca ti'ai facut blog de ps . Nu ai ce cauta tu aici ... Gata sa inchis info'hack si acuma vi aici cu prieteni tai ratati si vrei sa infunzi rst'ul cu posturi de cacat ?

Mormantu matii si care e problema ta ma copilas ca mi-am facut blog ? ia spargel daca esti asa tare in clantza

Extremcs , vezi ca mi-am facut blog spargel ca asa ai zis ca cand imi fac blog sa iti dau link sa il spargi ia sa te vad dar slabe sanse sa dai deface ca esti prea praf de asa ceva plus ca nu stii sa repari vulnerabilitatea dapai sa dai deface =))

link : Odix

Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Am zis eu ca-ti sparg tie blogul?:)))

Osyk crezi ca mai are rost sa vb cu un prost ca si tine ? hai ma ca nu e securizat il poti sparge usor ori acuma o dati ca nu il puteti sparge si inainte tot voi va luati ca il spargeti cand il deschid si acuma numai puteti ? deci ce sa iti mai cer tie la un prost ca si tine copilasule

Astept conversatia unde scrie ca EU iti sparg blogul cand ti-l deschizi.

Link to comment
Share on other sites

Cu faza aia "De ce ai schimbat index-ul" si raspunsul lui odix:"De-aia sa dau deface" , incep sa cred ca osyk e mai destept decat odix........

OsyK: de ce trebuia

OsyK: sa bagi

OsyK: indexu ala

(¯`·._.• Odix •._.·´¯): sa dau deface

Cum sa-ti dea cineva un ftp si tu sa schimbi index-ul sa zici c-ai dat deface......

Edited by razer_krait
Link to comment
Share on other sites

Cu faza aia "De ce ai schimbat index-ul" si raspunsul lui odix:"De-aia sa dau deface" , incep sa cred ca osyk e mai destept decat odix........

Da cand ma frec cu masa atunci ii destept =)) osyk stii ca tot ce vb cu pr00f imi da mie ? deci ma pis pe mine de ras ce vb cu pr00f cand esti de prost ma osyk te mai suporta pamantul asta

Link to comment
Share on other sites

Eu nici macar nu am vorbit cu pr00f =)) , nici macar nu o sa vorbesc cu pr00f

Unde pizda matii am vorbit eu cu proof? Cacamas pe tine ca deja ma enervezi, om prost... ai 23 de ani dar cap de 10 =)) vai de tine, distrusu draq.. si tie degeaba iti da deface la blog sau alte kkturi, tie iti trebuie un pumn in cap sa te trezesti la realitate distrusule.

Link to comment
Share on other sites

Defapt Gby = Odix = 1 retardat , daca vrei s-o iei asa!:D

Extrem ti-am zis ca abia astept sa ti`o dau pe str. sa mi`o sugi =)) si tu osyk numai te scoate ca oricum si pr00f si snoopy zice ca esti un cretin si un prost si pentru mine esti un labar si gay =))

DanISR , si tu atunci esti un distrus daca eu is retardat

Numai zic nimic ca am ras destul de prostu asta de osyk si extrem =))

Link to comment
Share on other sites

Snoopy si Proof care morti lor sunt si aia? Cacamas pe mamele voastre?

Pr00f ala care il stiu eu? Ala e mai retardat ca toti de pe acest forum, dpai ca a supt la pule.. si zici de mine ca-s gay? nici macar nu ai avut vreo fata si ai atractii barbatesti si tot pe mn ma faci gay?

In morti matii de retard, mi-ai dat o stare de nervi si imi vine sa te calc pe cap... de te-as intalni pe strada te-as pune sa bei apa din canal in mm de jegos!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...