Jump to content
M4T3!

Vand conturi Microsoft MSDN

Recommended Posts

Vand 3 conturi MSDN, de unde puteti descarca cu licenta orice produs Microsoft, chiar si cele mai noi aparute(2010): windows xp,vista,7,mai multe variante, pe 64 de biti sau pe 32, office, sql server, visual studio, etc etc...toate variantele din mai multi ani toate cu licenta. Am adaugat si 8 poze!

Pret pe cont, 20 de dolari, se pot descarca toate produsele, dar licenta e activa pt un singur calculator...adica nu poate fi activa la 2 calculatoare.

Link cu 8 poze: ImageShack Album - 8 images

Link to comment
Share on other sites

am fost acolo in prima jumatate de ora de la instalare... nu merge nici unu...

o las balta ca mi sa acrit cu cautatul.. daca dati voi de un cd key sau crack bun puneti aici

eu am instalat in virtual pc xp si vista si office... toate sunt ok, doar ca trebuie key pentru fiecare altfel merg 30 zile...

am cautat si pe yotube si pe site-uri de hack... nici un key nu se potriveste...

Cum ziceai si tu...nu au licenta. La mine licenta este nelimitata, unica si activa doar pe un calculator! Daca vrei sa dai la altu, dezinstalezi de la tine programul.

Plus de asta ai garantia ca produsul este original, este de pe siteul oficial, nu e crackuit sau cu trojeni/virusi/backdoor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...