Jump to content
osyk

[New] VipMovies.net

Recommended Posts

Salut tuturor,

Eu cu cativa prieteni am deschis siteul VIPMovies - Filme Online Gratis

Siteul ruleaza pe o platforma Joomla utilizand un modul joomla pentru filme online.

Din pacate inca nu este gata deoarece mai am de uploadat filme cu subtitrare in romana.Doresc sa fac o surpriza viitorilor vizitatori.

Vreau sa stiu cine stie cum sa fac o subtitrare cu diacritice si s-o introduc in film.

Astept pareri si vulnerabilitati de reperat.

Stima,

OsyK.

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata nu pot spune ceea ce avem in gand sa facem, oricum vrem sa facem ceva prin care sa impresionam lumea.

@Mr49r: Multumesc pentru LINK.Am incercat ceva cu programele alea.. o sa fiu mai atent cu subtitrarea.

Si astept oameni cu banda de upload maricica si vor sa uploadeze.

P.S.: Va rog sa dati o nota Designului cat si aranjarii in pagina.

Exemplu: 9/10 Design ; 8/10 Numele domeniului ..etc..

Si pentru cei ce stiu sa caute vulnerabilitati, chiar va rog.. sa stiu ce sa repar, unde.

Link to comment
Share on other sites

Deocamdata nu pot spune ceea ce avem in gand sa facem, oricum vrem sa facem ceva prin care sa impresionam lumea.

@Mr49r: Multumesc pentru LINK.Am incercat ceva cu programele alea.. o sa fiu mai atent cu subtitrarea.

Si astept oameni cu banda de upload maricica si vor sa uploadeze.

P.S.: Va rog sa dati o nota Designului cat si aranjarii in pagina.

Exemplu: 9/10 Design ; 8/10 Numele domeniului ..etc..

Si pentru cei ce stiu sa caute vulnerabilitati, chiar va rog.. sa stiu ce sa repar, unde.

unde ai de gand sa uploadez filmele?la tine pe server?daca nu , nu te mai obosi..

Link to comment
Share on other sites

@Mr49r nu voi uploada fisierele la mine pe server, ci pe un server rusesc.Acolo regulile sunt diferite(adica legile nu sunt puse in cui).Eu vreau sa fac un site vizitat si de aceea am nevoie de cat mai multe libertate, fara sa ma ia astia cu drepturile lor de autor.

Apropo mi-ar trebui un avocat ca sa-mi faca un Disclaimer pentru site?

Link to comment
Share on other sites

M-am jucat cu Red5 : Open Source Flash Server Open Source Flash face un streeaming excelent, si este exact ce ti-ar trebui, numai ca nu poate face oricine implementarea, nu e greu doar necesita o baza de cunostiinte, alta recomandare, a postat begood in trecut informatii despre un player flash cu streeaming prin protocolul torrent iarasi ar fi foarte util ca ti-ar salva ff multa banda.

Link to comment
Share on other sites

@Cheater Este o idee buna sa ai un server cu un hard destul de maricel si sa folosesti jucariile astea pentru a face streaming bun.Daca ai niste linkuri catre posturi ce m-ar ajuta ... sau niste idei despre ce sa fac, astept posturile.

Daca s-ar mai putea o idee despre site!Merci..Trebuie sa mai lucrez la prima pagina ca arata destul de rau, o zi buna si La Multi Ani!

P.S: Munca depusa: foarte multa... alaltaieri m-am culcat pe la vreo 7(dimineata), ieri m-am culcat pe la 4(dimineata)

O parere despre site rog pe toti sa dea!Thx!

Edited by osyk
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum este vPlay.ro , insa am obeservat ca ei au doar Seriale Online si Vidioclipuri HD.

Nu as dori sa-i intrec in vidieos & serials.Eu doar vreau sa stau pe linia de plutire ceva timp, si dupa sa "explodez" ca si vizitatori.

Astept sugestii/pareri!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...