Jump to content
paxnWo

pentru fraierii de pe forum

Recommended Posts

Deocamdata nu am timp, o sa incep sesiunea, dar dupa seseiune o sa aloc mai mult timp pentru RST (daca nu ma angajez undeva) si treburile vor merge mai bine.

cum ma vor merge mai bine ?

ca tu dai ban pe 7 zile pt un post pus la off-topic unde userii au comentat,

stiu ca is nou si nu ar trebui sa ma pun in gura cu tine ca mi-ai putea sterge contul dar esti de belea serios :)

adevarat unii is idioti tare pe aici, voi ii stiti mai bine, dar penalizeaza-i pe aia bro nu da mie ban pentru nimica toata si te gasesti pe urma dupa ce te iau la rost sa imi arati nu stiu ce topic , ca da acolo se pune. hai sa fim oameni :)

Deci tu pe forum esti mai rau decat un politist , gaborului ii mai dai o spaga una alta :)

Sa vedem ce ai sa faci , dar o sa vad topicuri sterse de aiurea pe aici, ca asa vrei tu ca sta urat :)

Bafta hai ca nu am chef sa ma enervez aici :-j

Link to comment
Share on other sites

Daca nu e putina disciplina nu se ajunge nicaieri. Problema e ca nimeni nu citeste regulile si in general nu sunt citite topicurile de la "Anunturi" unde se fac diverse precizari.

Nu sterg topicuri, decat foarte rar, dar le mut, de cele mai multe ori la Ajutor sau la Cereri, unde le este locul.

De ce cacat postati aici orice, cand acel orice are o categorie speciala destinata lui?

Ex. http://rstcenter.com/forum/30130-help-download-podcast.rst

Fusese postat la Offtopic, cand trebuia postat la Ajutor. Daca ar posta toti tot ce le trece prin cap aici ce ar iesi? Dar nu, trebuie sa dau eu warn-uri si sa stau sa mut topicuri pentru voi...

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Aia e adevarat, pentru ca si eu m-am incurcat o data, si in loc sa postez la Ajutor, am postat la Video, voind sa intreb cum se foloseste un progam.

Scuze, e prima data cand mi se intampla, nu o fost cu intentie, sau pentru ca nu am citit regulile, ci o fost de pura neglijenta, nu am fost atent. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...