Jump to content
Compaqt

Cum se numea jocul..

Recommended Posts

Am vazut un astfel de topic pe filelist,dar cum nu am cont pot doar vizualiza forumul fara a raspunde.Asa ca m`am gandit sa avem un astfel de forum.

Tu spui ceva despre joc,ce iti mai aduci aminte misiuni nu stiu ce,si poate ne dam seama despre ce joc e vorba si iti raspundem..:D

Si sa incep eu.

Era un joc cu 2 prieteni buni in razboi,amandoi cu 2 masti de fier desenate cu flacari sau ceva de genu.joc de prin 2009,trebea sa te ajuti unu pe altu.Imi aduc aminte ca trailerul era putin amuzant,unu trebuia sa`l traga p al 2 lea pe o sfoara sus,si knd mai avea putin,vin dusmani si incep a trage,si scapa franghia,si celalat cade si incepe a injura..de genu..

Imaginea jocului era :ei 2 cu mastile ridicate de pe fata in sus(erau oameni normali,tineau mastile pt a`si proteja fata) si cu pustile pe umar unu langa altu cu fata spre noi

De mult caut jocul si am uitat cum se numeste=((

Edited by Compaqt
Link to comment
Share on other sites

Uite aici ceva jocuri cu Mario

Super Mario Online Games - Play Our Free Mario Games imi face placere sa ma joc pe jocurile astea,imi aduce aminte cand ma jucam pe tv si jocurile alea pe discheta!

O intrebare:Stiti jocu ala pe tv+consola avea un pistol conectat pistolu la consola si trageai dupa ratele alea direct la tv,cum functia tinand cont ca tv-ul era simplu si merge la orce tv,m-am gandit la mai multe posibilitati vreau sa aud si parerea voastra!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...