Jump to content
tornada

[Vand] steam-uri!

Recommended Posts

Vand 2 steam-uri!

Jocuri normale unui steam (Counter Strike 1.6,Counter Strike Condition Zero,Counter Strike Condition Zero Delete Scenes)

Pretul unui cont 5 euro (cartela reincarcabila cosmote).

Doritorii sa lase un id prin pm si eventual daca este sa cumpere sa lase mesaj daca tranzactia a decurs cum trebuie!

Link to comment
Share on other sites

nu exista jocuri normale unui steam.

exista doar jocuri.

si pretul e exorbitant pentru un steam ciordit. cu 5 euro pe telefon (prin sms) imi cumpar cd-key care contine toate acele jocuri.

deci e o jecmaneala

k daca nu cumperi la ce postezi?+1?

NU este locul potrivit!

Vrei sa cumperi bine,nu iara bine !Salut!

Link to comment
Share on other sites

aici nu o sa iti cumpere nimeni...du-te in curtea scolii k acolo sigur iti iese. + steamurile furate pot fi recuperate in cazul in care respectivu' are cdkeyul vreunui joc de pe steam sau facturi emise la plata jocului..gen. Oricum , bafta.

Edited by drakeRizz
greseala gramaticala.
Link to comment
Share on other sites

eu doar ziceam...

nimeni nu va cumpara.

tu ai cumpara ceva second hand care iti poate fi luat in cateva zile, cand ai putea cumpara exact acelasi lucru, doar ca din magazin, la exact acelasi pret?

omule tu chiar esti prost?

Am conturile de 1 luna si nu au fost luate inapoi daca nu sti despre ce este vorba taci frate si du-te si cumpara tu cu 5 euro cd-key de la cine vrei tu .Nu mai ma fute pe mine la cap!

Link to comment
Share on other sites

Nu se mai vinde nicaieri licenta de cs la 5€, verificati-va sursele inainte sa comentati, singurul loc era jocuri-sms care numai are licente in stoc si in plus au marit pretul.

Si aia de pe mnx, care vindeau cu 7 si-au marit pretul la 10€. Asa e peste tot.

---

Cat despre tornada

Se recupereaza cand vrea ownerului daca are cd-key-ul.

Totusi, nu pot sa ma abtin sa nu te numesc idiot. Cum poti sa vii pe un forum unde toti pu?tii stiu ce-i ala stealer si sa zici ca sunt conturi furate, nu poti sa zici ca-s ale tale da' te-ai plictisit de ele? Iti mai da Sfântu Petru 5€ pe un steam furat.

brainless

Nu-mi pasa parerea ta ,de obicei un om daca ii este furat steam-ul si are cd-key face report imediat;)

Cat despre pret am mai vandut 2 steam-uri la fel.AM MAI SPUS ODATA O MAI SPUN!

CUMPERI BINE,NU PA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...