Jump to content
Guest Nemessis

[Prank] Cum sa "revergorezi" o relatie

Recommended Posts

prea tare, chiar ar fi fost interesant o continuare, un fel de "saga"....dar farsa e bestiala, sa ii fie de bine flacaului daca si-o fura un pic peste falci, asta e..la toti ni-e greu....si il mai pune pe ganduri, poate nu i s-a mai parea chiar atit de romantica si inocenta si platonica si minunata iubitzica lui..etc..etc...

Link to comment
Share on other sites

YouTube - Pur si simplu.. noi din video un profil psihologic:)) al tipei nu va pune botu' ,poate putin cand va citi mailu',dar va cadea din start faza daca se vor intalni in timpu sau dupa data cand a fost primit si el va avea acelasi comportament de iubaret:X ca pana acum.

imi aminteste de o faza cand citisem niste arhive de mess(lasate la share pe odc) intre indragostiti care urmau sa se casatoreasca:D .aflasem din discutii si nr de telefon al tipului.ii trimit un sms sa nu faca greseala sa se casatoreasca cu ea pt ca i-am tras-o de doua ori de curand,s-a intamplat ,imi pare rau dar trebuie sa stie inainte sa faca pasul asta.ca sa fie si mai veridic m-am folosit de unele chestii personale care si le-au spus intre ei,dar in sms spuneam uite ce mi-a spus ea facand bascalie de tine,se joaka cu tine.dupa cateva ore de blokat apeluri si alte sms din partea lui si a mea, m-a macinat si pe mine constiinta :)) si i-am spus teapa:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...