Jump to content
max77

ScrapeBox Blast

Recommended Posts

***All-In-One Commenting Package***

Ce am nevoie de la tine:

- Link-ul site-ului si intre 10-20 cuvinte cheie.

Ce voi face eu:

- Voi folosi Keyword Scraper si voi da un search in google pentru a-ti gasi 100 de cuvinte cheie care au legatura cu cele trimise de tine si cu site-ul tau.

- Dau un Scrape si gasesc 1000 de rezultate pentru fiecare cuvant cheie in parte pe doua dintre marile SE si anume Google si Yahoo. Teoretic voi gasi in jur de 200.000 de bloguri.

- Voi scoate toate domeniile si linkurile duplicat si vor ramane in jur de 15-70.000 domenii unice de bloguri pe care pot lansa comentariile.

- Voi folosi cele 10-20 cuvinte cheie date de tine ca si ancora/nume pentru fiecare comentariu in parte.

- Un total de 142 de comentarii unice in limba engleza vor fi postate prin rotatie pentru fiecare blast.

- Dupa blast voi verifica toate comentariile postate cu succes, atat cele ramase in aprobare cat si cele deja aprobate pe blogurile cu auto-approve.

- Iti voi trimite pe e-mail un document cu toate linkurile pe care comentariile au fost postate cu succes. Atat cele aflate in aprobare cat si cele auto aprobate.

- Garantez ca vei avea intre 200 - 300 de backlinks intr-o perioada de 2-3 saptamani.

- Plata se face numai prin paypal.

- Cost: $30 sau 25E sau 100 RON (cum doreste fiecare) per blast.

- Cine doreste imi poate lasa PM aici sau imi poate da add pe mess. Rog sa nu ma deranjati aiurea. Doar cei cu adevarat interesati

Edited by max77
Link to comment
Share on other sites

Eu imi fac singur,nu am nevoie sa cumpar.Chiar daca replicile tale sunt relativ primitive... uite aici o lista de bloguri do follow 1000 dofollow urls.txt

P.S , toate sunt auto approved .Spor la facut backlink-uri priceputule

P.P.S pui prea multi de ''i'' la unele cuvinte gen ''nu sti'' ( forma negativa e cu un singur ''i'' )

Edited by Blue86
Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca ar trebui sa diversifici oferta, .edu, .gov, alea cu PR mare, .TLD, sa-i oferi clientului de unde sa aleaga.

Off: vezi ca pe alte siteuri preturile sunt cu 50% mai mici, si aia a-ti ofera in plus si o indexare a acelor link-uri obtinute

Edit:

cum faci tu verificarea link-urilor in curs de aprobare?

Edited by alias74
lene
Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca ar trebui sa diversifici oferta, .edu, .gov, alea cu PR mare, .TLD, sa-i oferi clientului de unde sa aleaga.

Off: vezi ca pe alte siteuri preturile sunt cu 50% mai mici, si aia a-ti ofera in plus si o indexare a acelor link-uri obtinute

Edit:

cum faci tu verificarea link-urilor in curs de aprobare?

O sa o diversific daca merita. Deocamdata asta e oferta. Du-te pe siteurile alea si cumpara de la aia. Nu te tine nimeni. Am zis ca garantez doar link-urile cu auto-approve. Restul raman in pending (sunt peste 6k din care sigur se aproba o parte mai mare sau mai mica).

cum gasesti tu frate 200.000 de bloguri ca eu daca gasesc 2000 si imi posteaza pe 100 e bine

Invata sa folosesti ScrapeBox-ul.

-----

NU mai face double post ! Exista butonul de EDIT !

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Blue te mananca in cur? Ce pula mea te tot bagi in seama? Dupa ce ca habar n-ai ce-i ala scrapebox si sustii ca versiunea ta 1.12 pe care o ai e cu licenta te dai doctor pe-aici. Mai duceti-va in pula mea si cumparati voi blasturi sau backlinks cu 3 lei.

P.S. Rog moderatorii sa-mi curete topicul de toate saraciile astea care comenteaza de-ampulea.

Link to comment
Share on other sites

100 din 2000 e un caz fericit :D iar din alea 100,50 sunt cu pr 0 sau N/A

Ca bine zici. Si alea cu PR 0, nici macar de ochii lumii nu-s bune. Si nici nu e indicat sa bagi la bl-uri cacalau, ca se supare nea Glugle si te suge de maduva de nu te mai gaseste nici pulea pe motorul de cautare;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...