Jump to content
amphy

$cat /home/amphy/hey.to.rst ^-^

Recommended Posts

Daca esti fata si ai intrat pe forum pentru hacking sau ce intelectualitati mai cauti tu pe net te-ai fi dat drept baiat, ca stii foarte bine cum stau lucrurile.

Deci ori esti fata si iti place foarte mult sa fii centrul atentiei ori esti troll.

Si fiind pe internet... slabe sanse sa nu fi mancat cacat pan acum. Oricum imi place cum se fac 50 de posturi pe thread in cateva ore

Link to comment
Share on other sites

cute lil' boys as always, nu e retardatul ala prietenul meu din motive evidente :3 Si nu vreau bann :3 nu am facut nimic aiurea <(O.O)> vreau doar sa fiu intr-o comunitate romaneasca de hacking ca sa invat ceva in limba cu care m-am nascut :3

Edit: Ma gandeam ca o sa fie normal forumul asta ^^ dupa cum am zis, ma dau drept baiat de obicei :3

Later edit: tiodir esti un mare dobitoc, sper sa ajungi in /dev/null fiindca asta esti

Edited by amphy
Link to comment
Share on other sites

@tiodr, sper ca ai inteles faptul ca nu sunt interesat de persoane ca tine, sunt interesat de persoane care vor sa-si implineasca scopurile personale cat mai repede pentru a putea avea timp sa isi impartaseasca cunostintele cu restul umanitatii si sa o faca un loc mai bun pentru viitoarele generatii... poza este inutila, conteaza ce spune mintea mea, nu fata mea.

... sau fundul tau ...

@ amphy : ?â?e + Linux = wait ... wtf ? Mi se pare mie sau suna cam (prea) frumos ? :/

Ti s-a indeplinit dorinta.

Mersi pentru sfaturi blech, dar ti-am mai zis, nu sunt paralela in domeniu <3

Chiar imi pare bine ca am gasit o comunitate romaneasca cu ce imi place mie cel mai mult ^^

Asculta cineva muzica in general techno, electronic and all that stuff? ^^ (Aphex twin, Autechre, deadmau5, Skrillex, Daft Punk) m-am plictisit de playlistul meu si cum suntem intre prieteni aici, as vrea niste idei <3

Am facut si 10 posturi vad, pot sa cer si ajutor(cu muzica mea) ; ))

Deja la numele de formatii pe care le-ai scris, vreo 2 3 de pe aici deja si-au dat drumu, esti si fata, mananci linux, asculti rock, etc, esti de vis pentru multi.

Daca nu iti faci o poza la cur sa o postezi, nu ai sa faci nimic in hacking... :(

too funny :))

Am scris si dat quote asa ca sa nu scriu 10 posturi.

P.S. Soooo, ca esti fata sau baiat, welcome.

P.S.2 Nici daca se deschidea topic ca se dau bani gratis, nu sareau in halul asta.

http://img202.imageshack.us/i/funnyx.jpg/

Cum stau oamenii

Edited by IceCrash
Link to comment
Share on other sites

Rog postul asta sa fie inchis, ma plictisesc sa dau refresh doar ca sa vad cum isi fac incrementari la numarul de posturi skiddies ca tiodir.

Edit: @IceCrash good point :*

Inca sunt bautoare de ceai vad : )) imi place chestia aceea ; ))

More later edit: Nu cred ca sunt singura chestie cu tatze care este in acest domeniu....

Edited by amphy
Link to comment
Share on other sites

Ahahahah Mi-am luat si eu aceeasi plasa Hertz ... deja 6 posturi ...

Oricum ... bine ai venit pe RST Amphy ... mai bine nu mai pomeneai de sexul tau dupa cum vezi 6 posturi printr`e care 5 cu totul altceva decat " bine ai venit " baieti exita IRC pentru asta. Multa Bafta Amphy !

Update:

Good Point

Rog postul asta sa fie inchis, ma plictisesc sa dau refresh doar ca sa vad cum isi fac incrementari la numarul de posturi skiddies ca tiodir.
Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
wow TinKode ai foarte multe posturi, dar "i respecfully say no, sir"(Inglorious basterds) as i said, i haz a boyfriend <3

Dar eu sunt mult mai magnific / romantic / senzual / "salbatic".

Daca nu vrei sa fi gajica mea, te accept si ca amanta daca insisti atat de mult.

Link to comment
Share on other sites

Serios acum, vars ceaiul pe mine :3 inchideti topicul, sau trec la urmatoarea bautura : )) Multumesc tuturor care au dovedit normalitate si care au stiut sa ramana ontopic si mi-au spus bun venit :*

Nu esti obligat/a sa raspunzi la fiecare reply, le zici dimineata un multumesc la toti care vor posta si gata.

Pot paria ca o sa ai 100+ replies.

e normal sa fie atatia useri pe un singur topic de bun venit?

Atata timp cat ii provoci la discutie, pui poze cu tine... e normal.

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Guest Praetorian
Nu ai auzit de true love, TinKode, nu mai insista ^-^ cine este admin pe aici, ca sa stiu si eu cum sta treaba ;3

edit: e normal sa fie atatia useri pe un singur topic de bun venit?

Daca dragoste nu e, nimic nu e...

Oricum dragostea vine dupa 2 numere.

Deci o sa fie si true love! :|

Edited by Praetorian
Fut exceptional de bine!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...