Jump to content
selected

Ofer conturi de autori pe site de filme

Recommended Posts

Ofer conturi de autori pentru cei care vor sa faca bani cu filesonic si alte servicii de PPD pe aXXo Movies .

Acum am ~250 unici/zi dar cu cat am mai multe posturi/zi cu atat am mai multe vizite...

Daca vrea cineva lasati PM.

Pt cei care le-am trimis deja conturile aveti aici un ghid cum sa postati un film :D


1. Titlul sa fie de exemplu: Nume film (anu lansarii).
2. In campul unde trebuie sa fie continutul postului bagi intai coverul (posterul filmului) dupa cover bagi un buton de "More..." (apesi ALT+T) sau direct din bara de acolo.
3. Dupa ce ai bagat cover bagi detaliile filmului (plot, release info,etc. ) poti lua releaseuri de pe [url]www.rlslog.net[/url] sau alte siteuri cu releaseuri 0-day si sa le uploadezi pe filesonic sau sa bagi un link de torrent. (pe viitor adaug mai multe hosturi daca e necesar)
4. Alegi categoriile(a).
5. Mergi la custom fields acolo alegi: link - pentru torrente / filesonic - pt linkuri filesonic.
6. Dai submit .

PS: Postu apare pe blog dupa ce il aprob eu.

Link to comment
Share on other sites

Sti care e faza treaba ce o zici tu ,, pentru cei care vor sa faca bani cu filesonic si alte servicii de PPD" pe urma la site`ul tau nu castigi nimic din 200 de vizite la zi iti spun eu bun nu asta e problema .Problema e ca eu da iti pun la zi 2-3 filme sa zicem dar daca site`ul va creste ai sa dai afara toti up`loaderi care te-au ajutat pe motiv ca trebuie sa bagi up-loader pe bunic,bunica si alti nepoti de`ai tai :) am patit`o.... asta ar insemna munca degaba :)) adica nu degaba in folosul comunitati :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...