Jump to content
D0dRy

Un artist de valoare

Recommended Posts

Am vazut topicul cu maneaua stiudiata la conservator si mi se pare cea mai pare prostie. Ce dracu am ajuns chiar asa sa ne prosteasca foamea incat sa ajungel la asemenea fapte? In loc sa ne mandrim cu "artistii" colorati , am avea o gramada de cantareti de mare valoare. Urmatorul artist ar fi Dan Balan care dupa mine are o multime de melodii frumoase si cred ca ultima este foarte buna ( pacat ca nu e in romana, dar si in rusa merge) acum pentru cei care se uda rapid nu sariti cu critici inutile de prost gust etc, ca ma mi se rupe de parerea voastra asa cum vi se rupe de parerea mea. In loc sa promovam incultura am putea promova asta

...nu am venit sa fac reclama dar ma deranjeaza cum uni pot rabda asa ceva. Nu ma dau in vant dupa ele, recunosc ca mai ascult si eu cateva melodii dar tot la trance si hip hopul nostru cel de toate zilele raman.
Link to comment
Share on other sites

Nu judec dupa o melodie....sa nu uitam cand facea parte din trupa o-zone....ce succes incredibil au avut....am fost plecat in alta tara la munca si daca ai fredona doar o propozitie din melodiile lor straini iti vor zice si numele la piesa....bineinteles ca fiecare artist are cate o melodie buna cu care se face cunoscut ( cumpare un cd si ascultal o sa vezi ca din 14 melodii doar 4 poti sa zici ca isi merita bani)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...