Jump to content
IceCrash

Din cand in cand

Recommended Posts

IceCrash : te rog frumos sa NU mai postezi nici un cod pentru ca sunt FOARTE MULTI care stau geana pe topicul asta doar pentru a prinde cate un cont .

Daca tot vrei sa faci pomana , da doar userilor care au minim 100 posturi / vechime cateva luni .

Mersi .

Link to comment
Share on other sites

RipKid, cum propui sa ofer doar userilor cu cel putin 100 de posturi? ( stii si tu la fel de bine ca sunt oameni care au sute de posturi cu injuraturi, simple si scurte raspunsuri sau intrebari obscure doar pentru privilegiul de a avea o grama de posturi, unde nici macar eu nu am 100 posturi ).

Cum sa fac? Sa intreb deodata primul care da PM si are cel putin 100 posturi? Sa sara pe mine o gramada? La fel cum cei care au admin, moderator, user normal, (+/- X posturi) oricine poate sa aiba noroc sa il prinda. Eu nu ofer codurile cu un anumit target, ( sau poate da, celor care au norocul, ca din greseala sau nu, sa acceseze topicul asta si sa ia un cod, indiferent de culoare, paduchi, marilea penisului, etc, desi mna, nici asta nu cred ca se numeste target ca nu ii aleg dupa niste criterii )

Daca raspunsul, postul, e prea ofensiv, si crezi ca ma iau de tine, sau va fac de ras sau de rusine, imi cer scuze, si nu mai postez.

Nu incerc sa ma dau smecher, destept, inteligent, plin de sine, nu postez date personale, nu postez nimic ilegal.

Multumesc si astept un raspuns.

Edited by IceCrash
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...