Jump to content
Chuck Norris

Salutari

Recommended Posts

Sunt Tudor din Galati, am 19 ani.

Ma pricep la editat imagini, in special Photoshop - nivel mediu spre avansat

Office - avansat

Paradoxal insa eu nu vreau sa invat mai multe despre editat imagini ci despre progamare PHP, Mysql si JavaScript.

Targetul meu este sa invat cat mai multe pot despre aceste lucruri si intr-un final sa reusesc sa-mi fac propriul joc online browser-based.

Nu sunt genul care "cerseste" ci imi place sa caut, sa descopar, sa ma chinui, sa invat, sa perseverez.

Respect omul care ma respecta si urasc visceral analfabetii, ghiorlanii si regimul Basescu...:P

Toate cele bune si BINE V-AM GASIT !!!

Link to comment
Share on other sites

Da...pai m-am decis sa fac mai mult in materie de IT si sa nu ma multumesc doar cu Office si Photoshop pt ca in ziua de azi inseamna 0....

As fi tare bucuros daca as gasi si oameni care sa vrea intr-adevar sa-mi dea o mana de ajutor, niste sfaturi, eventual niste carti din care sa scot ceva....

Am luat niste carti de aici dar au multe greseli de ortografie si ma oboseste sa le citesc asa...

Orice ajutor e binevenit, eu chiar vreau sa fac ceva in aceasta privinta...

Link to comment
Share on other sites

Multumesc frumos Birkoff, am sa-mi bat capul cat pot cu ce este acolo...

La prima vedere s-ar parea ca imi va lua secole sa inteleg ceva...

Dar din fericire nu ma las batut cu una cu doua...tot se va lega ceva de mine la un moment dat...

Multumesc inca o data ca ai avut bunavointa sa iti pleci capul catre un newby ca mine...

Tot respectul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...