Jump to content
gyano

Olimpiada Naţională de Informatică – ONI 2011

Recommended Posts

Am fost la Piatra Neamt in clasa a 8-a la ONF si e prea misto orasul, de fapt m-am distrat si cel mai mult o tabara prin intermediul unei olimpiade sau a unui concurs care sa stranga persoane cu aceleasi interese e mult mai frumoasa decat orice altceva.

Acum am norocul sa revizitez internatele, dar de data asta la info nu la fizica :P.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Sunt (foarte) offtopic, da se face ceva interesant la CIA? Adica merita mers?

Din ce ne-o explicat noua profa ii materia de ecdl, cum ar veni, da e de-ampulea...mai bine cereau vim decat MS Word :))

Nu e cine stie ce, dar m-a ajutat Cisco-ul sa trec pe nationala.

Link to comment
Share on other sites

Nu fa prostia sa te duci la CIA. Am fost eu anu asta si am zis ca imi tai cuaiele de nervi. A venit inspectoarea in clasa dupa ce ne-a dat subiectele si ne'a zis k fiecare intrebare are un singur raspuns corect . Dupa proba aflam ca aproape jumate din ele aveau raspunsuri multiple. Intrebarile sunt formulate a'mpulea , si iti mai pica si intrebari gen "Ce reprezinta butonu x ( care nici nu se distinge bine ) , in Mozilla Firefox". Parerea mea e sa stai acasa, pierzi timp degeaba.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Nu fa prostia sa te duci la CIA. Am fost eu anu asta si am zis ca imi tai cuaiele de nervi. A venit inspectoarea in clasa dupa ce ne-a dat subiectele si ne'a zis k fiecare intrebare are un singur raspuns corect . Dupa proba aflam ca aproape jumate din ele aveau raspunsuri multiple. Intrebarile sunt formulate a'mpulea , si iti mai pica si intrebari gen "Ce reprezinta butonu x ( care nici nu se distinge bine ) , in Mozilla Firefox". Parerea mea e sa stai acasa, pierzi timp degeaba.

Macar Targiu Jiu e frumos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...