Jump to content
betivuu'

Ofer webhosting gratis.

Recommended Posts

Nu vreau sa iti stric afacerea.

feritiva de el:) am 2 insi clienti de la el..care sau plans ca lea fost umblat prin cont..acesta este un "fantomel" nu ca as avea ceva cu el..doar spre binele vostru

Sorry!

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHBAHAHAHHAAH MAXIM MA =)))))))))))) VAI =))) Sa cumpere mai bine de la tine nu :))) ? =))))) dute vere ca numai pot de ras =))))))))))))))))))))))))))))))

Si cum de ai tu 2 "insi" clienti la mine , daca eu am doar 1 client (sunt cam de 1 luna cu afacerea si nu prea mam zbatut sa fac rost de clienti) , cand intra pe mess am sal intreb daca iam umblat eu prin forum-ul lui .

@ Chiar vroiam sa cumpar un VPS de la tine , dar mam convins ce om esti.

Link to comment
Share on other sites

nu am nic cu tine omule stai linistit si nu am nevoie de clienti:) am destui vreo 1570 vreo 3500 domeni gazduite nu ma plang.. 2 copii unu cika lai prosit cu un server de cs si unu ca iai furat un extractor mail..eu zic ce mi-au zis..ca o fi asa nu o fii..

PS: un VPS tzil pot oferi GRATIS:) no problem

Link to comment
Share on other sites

nu am nic cu tine omule stai linistit si nu am nevoie de clienti:) am destui vreo 1570 vreo 3500 domeni gazduite nu ma plang.. 2 copii unu cika lai prosit cu un server de cs si unu ca iai furat un extractor mail..eu zic ce mi-au zis..ca o fi asa nu o fii..

Tu cred ca esti batut in cap :| vrei sa-ti dau pm cu site-ul gazduit la mine ? + Pe 30 trebuie sa-mi plateasca webhostingul. ...

@ Chiar nu ma intereseaza cate domenii ai tu gazduite,hai nu te mai baga,,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...