Jump to content
malsploit

Problema cu Adsense

Recommended Posts

ce trebuie sa mai fac la blogul asta ca sa-l aprobe adsense?hack you!

(0 pages) Bun? ziua, V? mul?umim pentru interesul manifestat fa?? de Google AdSense. Din p?cate, dup? examinarea cererii dvs., nu v? putem accepta în programul AdSense momentan. Nu am putut aproba

cererea dvs. din motivele expuse mai jos. Probleme:

- Tipul paginii --------------------- Detalii suplimentare:

Tipul paginii: pentru a participa la programul Google

AdSense, site-urile web ale editorilor ?i informa?iile din solicitare trebuie s? respecte urm?...

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

nu o sa mearga eu am creeat 2 bloguri Un corp perfect si http://doareusingur.blogspot.com si la nici unu nu m-a acceptat.Cred ca trebuie sa ai continut calumea si sa prinda si ceva vechime blogu sa iti accepte la corp-perfect mi-a zis ca trebuie sa am domeniu cumparat nu domeniu free iar la doareusingur din lipsa de titlu neadecvat...S-au futut si astia de la google.....

Link to comment
Share on other sites

Nu prea are treaba cu vechimea, Google spune tot timpu ca e cel mai important sa ai continut unic si de calitate. Mie mi-a acceptat contul pe un site de wallpapere. Bine, aveam destul de multe, in jur de 30k wallpapere parca.

Dupa ce-ti accepta contul il poti folosi pe orice site, nu doar pe ala pe care ai facut requesul.

Link to comment
Share on other sites

cumpara un domeniu ..un host fast..si apucate sa publici continuturi legale si bineinteles populeazal dar nu cu proxy sau alte chesti apoi til va aproba eu am peste 150 site-uri la ei..si nu am probleme la fel am patit si eu si eram pe un domeniu platit aveam continu aiurea si nu era trafic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...