Jump to content
rasta

Proteine.

Recommended Posts

Sal.am si eu o intrebare,dintre cei care a-ti luat proteine si va duceti la sala,care lucrati picioare ce sfaturi imi dati??pentru ca vreau sa ma ingras,am gamba mica,ce exercitii pot face?? ce pot lua??...steroizii injectabili sunt o solutie? care sunt cele mai bune proteine?? cei care a-ti urmat un regim...astept sfaturi,va multumesc mult pentru ajutor ........>:D<

Link to comment
Share on other sites

Sal.am si eu o intrebare,dintre cei care a-ti luat proteine si va duceti la sala,care lucrati picioare ce sfaturi imi dati??pentru ca vreau sa ma ingras,am gamba mica,ce exercitii pot face?? ce pot lua??...steroizii injectabili sunt o solutie? care sunt cele mai bune proteine?? cei care a-ti urmat un regim...astept sfaturi,va multumesc mult pentru ajutor ........>:D<

Nu iti cumpara redis sau pronutrtion. Iti recomand ASN sau ceva mai profesional daca ai $. Cauta ceva gainer cu multi carbo.

Injectiile lasa-le pe dupa 22 de ani.

Link to comment
Share on other sites

Sal.am si eu o intrebare,dintre cei care a-ti luat proteine si va duceti la sala,care lucrati picioare ce sfaturi imi dati??pentru ca vreau sa ma ingras,am gamba mica,ce exercitii pot face?? ce pot lua??...steroizii injectabili sunt o solutie? care sunt cele mai bune proteine?? cei care a-ti urmat un regim...astept sfaturi,va multumesc mult pentru ajutor ........>:D<

Cand iei proteine e ca si cum le dai la pui concentrate..Pentru ce vrei tu se rezolva cu mancare mai grasa si multa multa fuga la deal ,, daca vrei sa iti faci forta si nu doar sa te umfli ca o gaina..in rest , pentru umflat e destul sa faci 5 seri cu cate 10-15 repetari pe zi(la impins) + steroizi si alte cacaturi .

Link to comment
Share on other sites

va multumesc:)...la picioare e mai greu,o sa fac alergari usoare si de ex. am aici langa mine niste placi de beton care se lasa in jos...k intr-un canal e bun sa bag broscute pentru a-mi dezvolta picioarele si alergari sus jos pe placile alea repetate + proteine din exemplele care mi le-ati dat,din ce stiti....e nasol la picioare cand ai deficit de gamba se ingrasa mai greu...daca e sa bag si sala poate da rezultate.jos la glezna,am tibia mica ar fi bun si un calciu nu?dati-mi exemple de exercitii care le pot face,un site unde pot gasi ceva interesant.ms.fain:D

Link to comment
Share on other sites

va multumesc...la picioare e mai greu,o sa fac alergari usoare si de ex. am aici langa mine niste placi de beton care se lasa in jos...k intr-un canal e bun sa bag broscute pentru a-mi dezvolta picioarele si alergari sus jos pe placile alea repetate + proteine din exemplele care mi le-ati dat,din ce stiti....e nasol la picioare cand ai deficit de gamba se ingrasa mai greu...daca e sa bag si sala poate da rezultate.jos la glezna,am tibia mica ar fi bun si un calciu nu?dati-mi exemple de exercitii care le pot face,un site unde pot gasi ceva interesant.ms.fain

Frate sfatu meu este , sa mergi la o sala . Si acolo iti va spune lumea cum sta treaba si ce sa faci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...