Jump to content
Teakroy

Vulnerability Scanner

Recommended Posts

http://520815.com/attachments/month_1103/2201133111625.jpg

Daca face cineva rost de asta e cel mai tare ,fac o bere.

Din pacate e cel mai bun pe piata dar nici trial nu dau ,le-am scris un email si au zis ca e destinat doar firmelor fiind prea puternic in caz ca pica pe mana hackerilor ar putea face praf orice pagina web din cauza ca descopera vulnerabilitati acolo unde aparent nu sunt ,acunetix e copil mic pe langa el.Dar are si un pret pe masura ,care e enorm..

Link to comment
Share on other sites

Imi place ca arata cate incercari a facut si cam toate vulnerabilitatile testate in detaliu dar nu pare foarte advanced ca sa fie asa tare cum spui tu.Oricum nu m-am jucat cu le deci nu stiu cat de bun este, daca il gasesti dami si mie un link sa ma joc cu el un pic(caut si eu si daca il gasesc ti-l dau si tie).

Link to comment
Share on other sites

L-a mai intrebat careva mai sus, asteapta, poate nu sta 24\24 la calculator.

NTOSpider (NT OBJECTives, Inc) - Security Products/Tools - ESecurity Planet Product Guide

3000, E putin de spus ia uite ce scrie la linkul acela ,cum e cel mai bun are si un pret pe masura .

NTOSpider is available now. Base pricing starts around $10,000 per copy

O sa incerc sa fac rost de un demo ceva deci nu prea cred ca gasesc pe cineva care il are si sa mi-l dea asa sa il vedem si pe rst.

Ce am gasit a fost asta din 2010

http://520815.com/article.asp?id=244 cu crack dar nu am gasit nici un link de download

a se folosi cu google translate ca nu stiu ce limba e.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...