Jump to content
Stealth2

Destiny: Isn't funny?

Recommended Posts

Cu ceva timp in urma:

Poi e o noutate , pt. ca articolul din jurnalul a aparut azi 18.05.2011 la ora 10 .

Parerea mea despre articol:

Inseamnca ca omu`e cretin daca afirma chiar el asa ceva , desi nu cred ca e pe bune treaba . Cred ca articolul e facut aiurea .

E putin cretin ******* , asta e parerea mea . Daca omu` spune pe blog ce "lovituri" da , e clar ca ceva e neinregula cu el .

Deci dupa ce m-a caracterizat drept un cretin de 2 ori, ce primesc de la el:

Scuza-ma de deranj .

Am si eu o rugaminte la tine .

Cand ai timp te rog sa imi faci si mie un tutorial , cum sa dau deface la un site , dupa ce am aflat contul si parola la admin , cu hostu` pe care il sti tu cu shellu` tau . Toate etapele .

Daca vrei bineinteles .

Astept raspuns .

Mersi .

Deci prea bestial (punct).

Note: Daca eram in locul astuia nici nu mai aveam tupeul sa mai ma bag in seama cu persoana respectiva.

Link to comment
Share on other sites

@Tinko imi cer scuze public pentru afirmatia mea dar la acea vreme am inteles totul pe dos , apoi mi-am dat seama cum sta treaba .

Imi cer scuze doar pentru ca ma simt dator , deoarece te-am judecat gresit , nu din alt motiv .

@nomad , pr00f si Stranger : voi de ce ati postat pm primit de la mine ? E o rusine sa ceri informatii ?

Edited by SilentPH
Link to comment
Share on other sites

@Tinko imi cer scuze public pentru afirmatia mea dar la acea vreme am inteles totul pe dos , apoi mi-am dat seama cum sta treaba .

Imi cer scuze doar pentru ca ma simt dator , deoarece te-am judecat gresit , nu din alt motiv .

@nomad , pr00f si Stranger : voi de ce ati postat pm primit de la mine ? E o rusine sa ceri informatii ?

cam asta gasesti pe mai tot ce tine de Forum, in General in Romania, defapt poti sa compari si singur diferenta dintre un forum rRomanesc si oricare altul Strain.

normal, e important faptul ca ti ai cerut scuzele de rigoare, dar de la asta pana la tamtam-ul facut... si posturile de kkt de dupa faptul consumat, e o distanta ce se masoara, repet, in general, dupa obrazul fiecaruia... daca el se simte mai bine ca ti face tie publice PM-urile.. na, ce sa faci? mai bine il ignori si ti vezi de treaba... zic eu

unii chiar pe bune cred ca s au nascut genii, dar mai trist e faptul ca majoritatea mor prea repede, ba chiar inainte de as arata cu adevarat propria valoare, as if lol

ipocrizia face ravagii nowadays..

Edited by SnaK3
Link to comment
Share on other sites

Ma snak3, ma baieti ma, nu am facut thread-ul asta ca sa ma simt bine, ci pentru a da un exemplu si evidentia multe alte persoane de genul care se lasa conduse de efectul de turma si care bineinteles nu le suport.

Asta denota ca poti fi usor manipulat in orice deci esti o persoana slaba si totodata dupa cum se stie aceste persoane vor fi intotdeauna inlaturate.

Snak3: nu ma refeream la tine, ci in general.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am explicat de ce am facut acele afirmatii , dar vad ca nu vrei sa intelegi .

Cand a facut Nemessis acel anunt , chiar m-am bucurat crezand ca esti sigurul care il poate inlocuii .

Stiu ca esti bun in ceea ce faci , dar pana acum nu ai ajutat cu nimic comunitatea .

Prin acest thread nu imi arati decat ca suferi de tine .

Stiu ca o sa fie o gramada de pupincuristi care o sa ma judece dar asta e adevarul .

si tu o cauti... o arzi la rece dar te intepi prea repede sincer

Link to comment
Share on other sites

Ti-am explicat de ce am facut acele afirmatii , dar vad ca nu vrei sa intelegi .

Cand a facut Nemessis acel anunt , chiar m-am bucurat crezand ca esti sigurul care il poate inlocuii .

Stiu ca esti bun in ceea ce faci , dar pana acum nu ai ajutat cu nimic comunitatea .

Prin acest thread nu imi arati decat ca suferi de tine .

Stiu ca o sa fie o gramada de pupincuristi care o sa ma judece dar asta e adevarul .

Baiete sunt membru din 2007/2008.

Am ajutat destul, daca stau si adun numarul meu de posturi de pe conturile anterioare, cred ca depaseste 2000. Inca un motiv in care dovedesti ca vorbeste gura fara tine si cataloghezi pe cineva fara sa stii nimic.

Nu sufar de mine, doar "vreau sa deschid mintiile oameniilor nu sa-i critic".

Link to comment
Share on other sites

Ok , probabil ca ma grabesc sa judec .

Am vrut sa iti cer scuze de cand mi-am dat seama cum merg lucrurile si de cand am aflat de activitatea ta pe acest forum dar nu am avut ocazia . Acum am facut-o .

Dar nu cred ca era nevoie sa deschizi un thread ca sa arati doua posturi mai vechi de-ale mele ( in care te judecam gresit ) si un pm (primit dupa 2-3 luni de la acele posturi) in care iti cer ajutorul .

Link to comment
Share on other sites

SilentPH nu ai de unde sa sti ce a facut ******* pana acum pentru comunitatea asta,si nu inteleg cum de poti sa jignesti cu un om care a realizat asa multe lucruri . :)

SilentPH te-ai facut singur de ras :)

Din partea mea Jones respect ,pentru tot ce ai facut.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mosad

O alta telenovela,va certati si dupa 2,3 zile va impacati iar. Jones,iti propun sa inchizi topicul,cred ca tipul si-a invatat lectia pe ziua de azi.

Link to comment
Share on other sites

Prietene esti batut in cap ?

Am spus ca l-am jignit cand nu stiam exact ce face si ca nu am apucat sa ii cer scuze .

De ce te bagi daca nu ai inteles nimic din ce am zis?

Te grabesti, nu judeci corect. Ar trebui sa incerci sa-ti depasesti conditia, sa respecti si pe cei mai slabi ca tine, si sa incerci sa-i ajuti. Tu te umflii la cei mai pe care ai consideri mai slabi, si iti ceri scuze in fata celor mai buni ca tine.

Daca scuzele sunt sincere, si incepi sa-ti schimbi caracterul, este un pas inainte, iar daca nu sunt, este o dovada de slugarnicie si duplicitarism.

Link to comment
Share on other sites

Te grabesti, nu judeci corect. Ar trebui sa incerci sa-ti depasesti conditia, sa respecti si pe cei mai slabi ca tine, si sa incerci sa-i ajuti. Tu te umflii la cei mai pe care ai consideri mai slabi, si iti ceri scuze in fata celor mai buni ca tine.

Daca scuzele sunt sincere, si incepi sa-ti schimbi caracterul, este un pas inainte, iar daca nu sunt, este o dovada de slugarnicie si duplicitarism.

Imi cer scuze doar atunci cand consider eu ca am gresit .

Si fata de tinkcd am gresit criticand-ul fara a sti exact ce face .

Crede-ma ca si daca greseam fata de unu mai slab ca mine imi ceream scuze .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...