Jump to content
Guest expl0iter

Pe rusi heroina nu-i mai satisface! Au inventat un drog care le macina trupurile

Recommended Posts

Ba.. eu in general sunt de parere ca sunt prea multi prosti pe lume si ca trebuie Darwin-ismul sa intre in actiune... Tot in general sunt impotriva omenilor slabi, care recurg la 'solutii' de genul... Dar asta e moarte in chinuri groaznice... Nici macar nu pot sa zic "serves them right"... mi se pare prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Ru?ii ??tia...

The active component is codeine, a widely sold over-the-counter painkiller that is not toxic on its own. But to produce krokodil, whose medical name is desomorphine, addicts mix it with ingredients including gasoline, paint thinner, hydrochloric acid, iodine and red phosphorous, which they scrape from the striking pads on matchboxes.

Russia's Krokodil Addiction: Deadly Designer Drug Spreads - TIME

Dar nu pot spune c? îmi pare r?u de victime. E ?i asta o form? de selec?ie natural?: dac? e?ti suficient de retardat încât s? bagi a?a ceva în tine, î?i meri?i soarta.

Saracii oameni. Dau bani pe otrava, iar traficantii au limuzine...

Care trafican?i?

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Care trafican?i?

Ma refeream la traficanti in general: de h, coca, heroina, Lsd etc...

Prostii care incearca din curiozitate devin dependenti, iar sevrajul nu este deloc cum isi imagineaza altii care nu au incercat in viata lor droguri (in special heroina).

EDIT:

Odata ce ai incercat heroina, esti sclavul traficantilor. Furi, vinzi, amanetezi, dai in cap si iar furi ca sa le dai traficantilor bani pentru iluzii.

EDIT 2 :

Unii oameni nu stiu sa se bucure de placerile vietii. Vor sa se bucure de iluzia de placere. In loc sa experimenteze pe pielea lor ce e aia "placere", experimenteaza stand ca niste legume intinsi pe podea si imaginandu-si fel si fel de lucruri... Trist..... foarte trist.

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

W.T.F sa-mi fut una... las-o in pula mea chiar asa sa ii se vada osu de la antrebat.....

Dupa 1:15 l-am oprit in cacat si m-am dus sa vomit!

Mai bine ii impusti pe astia ca oricum nu mai au nici un viitor si mai mult sunt chinuiti...

Pfoai de pula mea!!!!

Eh na vezi.. SENZATII TARI = TE DUCI PE PULA!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

O doza de heroina poate sa ajunga in Rusia la 100 de euro, dar mai multe de "crocodil" nu ajung la mai mult de 5 euro. Este de fapt un amestec de pastile, diluant industrial, iod si gaz pentru brichete.

Cand am citit ingredientele am ramas o_O "Are you friggin serious?"

Eu o bateam cum era ea asa fututa pe aia. :| Proasta dracu'

Edit: only in Russia

http://www.crimetime.ro/international/canibal-prins-in-rusia-vezi-ce-organe-umane-avea-in-frigider.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...