Jump to content
wildchild

Studiu de caz sau proiect

Recommended Posts

Am inceput de azi practica si mi s-a dat libertatea de a alege intre studiu de caz si proiect.Am in jur de 2 saptamani la dispozitie si chiar vreau sa fac treaba buna.Studiul oricum o sa faca parte din programa mea si ma gandeam sa il aleg doar daca gasesc ceva foarte interesant.In rest m-as implica intr-un proiect(pot din orice domeniu al informaticii) si as vrea sa-l termin in 2 saptamani cu 5 ore de lucru pe zi in medie.

Astept sugestii si pareri.E de preferinta sa nu includa foarte mult coding ca nu vreau sa ma axez pe asa ceva si n-am destul timp necesar.Tind sa inclin spre retelistica, sisteme de operare, diverse aplicatii nu super complexe.

Orice idee este binevenita!

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

super.a zis sa fac orice, nu conteaza cat e de complex sau simplu.am o idee formata, am de gand sa il scriu in C insa am nevoie de codul tau doar ca si referinta.daca o sa mearga repede o sa adaug ceva extra features.posteaza-l te rog sau trimite-l prin pm si daca o sa am eventuale intrebari mai tarziu o sa te contactez.mersi!

daca mai aveti alte idei interesante, sunt deschis.doar joi trebuie sa ii dau mail cu ce am ales.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...