Jump to content
escalation666

Websecurity si defacing-tutorial la cerere!

Recommended Posts

Bun!...ce imi place la tutorialul asta ii ca ...totul ii prezentat mura-n-gura...sansele ca ceva sa nu iti reuseasca daca citesti cu atentie sunt MINIME...ce mai sub 1%...+ ca ii pe un limbaj ptr. "tot ala"... :D

...chiar daca multi stiau majoritatea lucrurilor ce sunt prezentate, ii PERFECT ptr. cineva care vrea sa se apuce de asa ceva.!...si de ce nu ptr. toti ceilalti...

Bafta

Link to comment
Share on other sites

thx

ma gandeam la ceva de genul...rst hacking manual...daca fiecare ar contribui cu ceea ce se pricepe cel mai mult si am incerca sa facem un "manual" de hacking "user friendly" in format pdf ar fi really really nice :)

si bineinteles ca ar trebuie sa fie si ceva etic acolo...sa nu se ajunga la mania turcilor de a face deface...si solutii de securizare totdodata.

Link to comment
Share on other sites

nu mai merge linkul.ar trebui gasita o solutie cu postarile de linkuri pt ca durata lor e prea mica iar daca esti bagat o perioada in alte treburi le ratezi si dupa aia stai si te milogesti sa ti le dea careva.asa am patit cu nologinele puse pe tari.Am dat 2-3 pm-uri dar bunavointa a fost zero.....cred ca scopul comunitatii este si de a ne ajuta mai mult intre noi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...