Jump to content
1749

sugestie warn sau ban

Recommended Posts

daca tot s-a dat warn pt. injuraturi de ce nu primesc si altii warn pt. injuraturi? cum ar fi benny_loppa. ca m-am saturat de asemenea nesimtiti.in realitate daca s-ar injura asa s-ar ajunge la bataie . atacul la persoana ar trebui pedepsit cu warn . civilizati-va odata ! daca nu primeste warn pot si eu sa il injur pana ma satur si nu ajungem nicaieri asa.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

Ar fii o idee sa va fac in pula mea un Thread unde sa va balacariti ca la usa cortului !!!!

Da nu meritati ... :(

Cat despre buton report, am facut mai de mult un thread in care v-am zis sa il folositi cu grija, care e ori robot ori face abuz, ia permanent fara discutii!!!!!!!

Nu pot sa vad mailurile cu pr0n de "Reported post from RST" si cand le deschid numai balarii...

Cat despre 1749, de data asta te iert data viitoare NU!

De la ce sa te iert?

-DE LA BAN!

De ce ban?

-http://rstcenter.com/forum/search.php?searchid=1134999&pp=25

De ce ban?

-nici un post folositor

De ce?

-e forum de securitate, nu avem nevoie de lectii de viata/linkuri youtube, avem nevoie de coduri sursa !!!!

Spre deosebire de TinKode eu nu imi bat capu cu voi, credeam ca ati invatat cel mai important lucru in viata, cand esti prost, nu atragi atentia !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...