Jump to content
lafurat

Fac schimb de invitatii

Recommended Posts

Salut

Am 2 invitatii la filelist si 2 la xtreme, si m-ai am un cont pe demonoid.me dar pot sa fac rost si de invitatii

Pe cine il intereseaza eu as vrea in schimb o invitatie pe BlackCats-Games sau pe un tracker bazat de jocurii ce stiu .....

Link to comment
Share on other sites

si poti sa ti le bagi pe toate in fund, ca nu intereseaza pe nimeni. ai un avatar si o semnatura de ratat.mori!

Daca iti dau ban/warn zici ca am ceva cu tine asa ca te rog si nu accept refuz sa imi raspunzi la urmatoarea intrebare:

Daca ai avea tu admin/eu nu si as face eu posturi de genu, ce ai face?

Link to comment
Share on other sites

nimic, pt. ca am dreptate. la fel ai facut si pt. altii care poate au injurat mult mai urat ca mine. din cate vad eu sunt destui cu posturi mai ofensive ca ale mele si nu au luat decat un warn sau poate nici warn.si chiar tu ai spus ca e un forum unde este permisa libertatea de exprimare, nu uita.in fine, eu daca as fi admin as face alte reguli probabil.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

nimic, pt. ca am dreptate. la fel ai facut si pt. altii care poate au injurat mult mai urat ca mine. din cate vad eu sunt destui cu posturi mai ofensive ca ale mele si nu au luat decat un warn sau poate nici warn.si chiar tu ai spus ca e un forum unde este permisa libertatea de exprimare, nu uita.

Bun, ca sa iti raspund, ai dreptate, stiu ca sunt multi care merita war/ban dar nu am timp sa stau non-stop pe forum ca sa moderez toate posturile.

Si daca tot incepem sa intoarcem cuvintele, aminteste-ti cum te-ai simtii tu daca ai creea un Thread, 3 reply`uri legate de ce ai postat tu plus unu total pe dinafara, inutil, si cu injurii. :)

Link to comment
Share on other sites

eu nu sunt ca cel care a postat si nu as folosi un asemenea avatar, nici asemenea semnatura si nici n-as posta ce a postat el niciodata. am postat si eu in trecut si m-au luat destui la misto sau m-au jignit. deci stiu cum e.are optiunea ignore daca nu ii convine ce scriu si nu mai vede ce postez eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...