Jump to content
jacko

Anonymous info

Recommended Posts

Ce stiti voi despre Anonymous, mai exact ce credeti despre ei?

Sunt "buni" sau "rai" ? adica "lupta" pentru ceva bun sau vor doar sa faca rau ?:)

Credeti ca au fost condamnati pe nedrept?

Stiti ce "chestii" au facut?

_____________________________

Hack the planet !

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma, ce au facut? :| au spart cateva site-uri si DOS pe paypal si master card, + ca sunt foarte prosti si idioti dupa parerea mea, ca au dat dos , am auzit cu LOIC :|. Dc nu ai folosit alte pc=uri pentru atacuri ..nu stiu asta e parerea mea:D

boule!te caci pe avatarul ala si pe stilul diversionist de a pune intrebari.paypal si master card?vezi ca etno dauneaza grav, eu is cel mai bun exemplu.apropo, iti recomand sa cauti un dex online bun.

Link to comment
Share on other sites

boule!te caci pe avatarul ala si pe stilul diversionist de a pune intrebari.paypal si master card?vezi ca etno dauneaza grav, eu is cel mai bun exemplu.apropo, iti recomand sa cauti un dex online bun.

Injurii ca un troll :0 cati ani ai? 12? :| vezi de treaba ta ca te ard

Link to comment
Share on other sites

Injurii ca un troll :0 cati ani ai? 12? :| vezi de treaba ta ca te ard

In primul rand esti un ratat,tu nu ai nici 1% din coeficientul celor de la Anonymous ca sa ii critici iar in al doilea rand esti un cretin,daca vroiai sa aflii ceva despre ei citeai pe google.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand esti un ratat,tu nu ai nici 1% din coeficientul celor de la Anonymous ca sa ii critici iar in al doilea rand esti un cretin,daca vroiai sa aflii ceva despre ei citeai pe google.

Esti un mic moderator si te dai in pene, incepi sa injuri ? esti praf ;)

Link to comment
Share on other sites

@jacko: Nu mai suferi de tine asa, ca oricum nu te crede nimeni! Intelegi sau trebuie sa iti silabisesc?

Ai vazut cumva si tu filmu Hackers si te-a luat valu?

Injurii ca un troll :0 cati ani ai? 12? vezi de treaba ta ca te ard

Cred ca aici tu esti troll-ul! si intrebarea de baraj este: Tu cati ani ai?

Esti un mic moderator si te dai in pene, incepi sa injuri ? esti praf

Dovedeste tu ca esti mai bun! A scuze am uitat, esti doar un user amarat!

Si apropo se duce dracu` frumuseatea avatarului tau daca il pun langa mentalitatea TA!

Multe "succesuri" copile!

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma, ce au facut? :| au spart cateva site-uri si DOS pe paypal si master card, + ca sunt foarte prosti si idioti dupa parerea mea, ca au dat dos , am auzit cu LOIC :|. Dc nu ai folosit alte pc=uri pentru atacuri ..nu stiu asta e parerea mea:D

Stai tu linistit ca nu folosesc aia asa ceva " LOIC " pentru ddos sau DOS

si nici nu cred ca folosesc metoda ddos :)) si daca folosesc au botnet destul de mare nu dau cu programe free de pe net :-j iti spun ca ai auzit prost

Link to comment
Share on other sites

Revenind la subiect, am o parere nu prea buna. O sa vedem ce va urma, insa tipii nu cred ca sunt niste copii tampiti. Stiu indirect doi din zona lor, Nero si Nimbus. Am discutat pe subiecte variate de la tehnica info la politica si dupa limbaj si nivelul mare de cunostinte pe care le au nu cred ca au cum sa aiba mai putin de 35-40 de ani. Cel putin astia doi. Mai e si simtul modului de a privi lumea. De ce nu am o parere buna? Nu cred ca sunt deloc sinceri in pretinsul lor "manifest" am senzatia ca urmaresc alt plan, poate unul nobil sau doar unul meschin. Cine stie? Sa asteptam si vom vedea.

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca au atacat cu succes Paypal si alte siteuri importante fiind solidari cu Wikileaks spune ceva despre ei. Faza cu facebook insa mi s-a parut puerila, sa anunti dinainte o actiune de amploare... plm e ca faza cu bou ala de era seful brigazii de mascati care anunta la televizor "maine vom descinde intr-o zona foarte mare si cunoscuta unde se vand haine si alte lucruri, si toti de acolo sunt in ilegalitate cu marfa" era greu sa isi dea seama galbejitii din complexul Europa ca la ei o sa vina :)) . Asa si cu Facebook, cum spunea cineva tot pe forum aici, e posibil sa le incarce serverul ceva mai tare, dar cam atat.

Link to comment
Share on other sites

Faptul ca au atacat cu succes Paypal si alte siteuri importante fiind solidari cu Wikileaks spune ceva despre ei. Faza cu facebook insa mi s-a parut puerila, sa anunti dinainte o actiune de amploare... plm e ca faza cu bou ala de era seful brigazii de mascati care anunta la televizor "maine vom descinde intr-o zona foarte mare si cunoscuta unde se vand haine si alte lucruri, si toti de acolo sunt in ilegalitate cu marfa" era greu sa isi dea seama galbejitii din complexul Europa ca la ei o sa vina :)) . Asa si cu Facebook, cum spunea cineva tot pe forum aici, e posibil sa le incarce serverul ceva mai tare, dar cam atat.

Pai si chestia cu anunturile, nu stiu, e cam ciudat, adica odata sa puna robotul sa vorbeasca si a doua sa spuna ca ei vor fi autorii a ce va urma ... wierd !!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...