Jump to content
albertynos

Loc de Munca IASI

Recommended Posts

Alta categorie mai potrivita nu am gasit.....

ANUNT Valabil pentru cei din IASI !!!

Am intrat de curand intr-un cerc de prieteni (diverse firme) care imi tot dau site-uri de facut pentru diverse firme, aproximativ 10 pe saptamana, si nu fac fata, plus ca mai am si eu viata mea personala de care trebuie sa ma ocup, si trebuie sa ii tot pasez!

Nustiu daca este ceva de durata sau nu...dar cred ca un ban vrea fiecare sa faca nu? Asa ca intentionez sa improvizez o camera, destul de mare 4/5 in care sa includ 4-5 PC-uri si sa strang cativa baieti/fete care se pricep la html/php/css/js etc poate un cunoscator de Photoshop/Adobe.

Vreau sa realizam macar 80% din proiecte.Bugetul celor care vor sa isi faca un site este de obicei intre 100 si 300 euro, nici nu le pot cere mai mult pentru ca majoritatea vor site de prezentare html+css de 4-5 pagini.

Cred ca se poate scoate un profit bunicel pentru fiecare intr-o saptamana.

Deci daca sunt doritori...rog sa postati aici !!!

Ps: Scuzati eventualele greseli gramaticale!!!

Link to comment
Share on other sites

Impresionant cata lume e interesata, casuta plina!! Ca sa nu va trimit la fiecare in parte.....PM scriu aici : Incepand de Sambata Va contactez pe cei care mi-ati lasat date de contact pe PM. Nu va supun la teste sau prostii deastea,merg pe incredere, va dau proiecte dar in maxim 3 zile vreau sa fie gata pentru ca termenul limita e de 5 zile, si in caz ca unii nu va descurcati, sa imi ramana timp sa termin eu! Stabilim toate detaliile site-urilor, plata, si modalitatea de plata!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...