Jump to content
CristianRoflmao

Vand Cont Steam 5 Euro

Recommended Posts

nu am primit contu de steam nici acuma!individu tot o ardea cu androidu lui...prietene..imi dai nickname-ul ..parola ..si codu de pe mail...k il aveai inainte sa imi dai ignore..faza e ca esti muritor de foame..sa fii tu sanatos cu aia 5 euro:)..oricum esti o jigodie..o scursura a societatzii...fuck you

Link to comment
Share on other sites

DrPsychO si un leu daca mi l-a luat unu pe nedrept ma deranjeaza..tu poate ai fost tzepuit cu mai mult de 5 euro daca suma tzi se pare mik pt o tzeapa...oricum steam-ul o sa-l pun la anunt si o sa-l dau gratis aici sa iti arat ca nu ma deranjeaza suma cat ma deranjeaza gestu carnatului;)...il mai astept pana maine la ora 15:00..daca nu o sa imi dea contu sper ca administratorii(pentru increderea care o am ca administratorii site-ului isi fac intradevar datoria si respecta responsabilitatzile pe care le au ca administratori pe acest site) au sa ia masuri!mersi celor care m-au sustinut ..si pt aia care au incurajat actiuni de gen CristianRoflmao da-ti-va foc

Edited by diabl00
Link to comment
Share on other sites

nu am primit contu de steam nici acuma!individu tot o ardea cu androidu lui...prietene..imi dai nickname-ul ..parola ..si codu de pe mail...k il aveai inainte sa imi dai ignore..faza e ca esti muritor de foame..sa fii tu sanatos cu aia 5 euro:)..oricum esti o jigodie..o scursura a societatzii...fuck you

da ai intrat pe mess sa til'l dau? uitate la pm si am mesajele lasate pe mess

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...