Jump to content
maskatu

sentito le ultime sui rumeni ???

Recommended Posts

Uitativa aici!

Sentito kosa fanno in romania i rumeni bastardi??!!!...prendono a bastonate...maltrattano e uccidono i kani randagi in strada km se niente fosse...!...oggi quando ho sentito al telegiornale questa notizia e visto il video di quei bastardi maltrattare quei poveri cani....mi sn inkazzato...gia li odiavo prima...ma ora li odio di + !!!meritano la morte...sperano ke facciano le stesse kose ke hanno fatto a quei poveri kani...!nn mi vergogno ad ammettere ke mi e scesa una lacrima vedendo il viso dei cuccioli di cane tutti impauriti...e spaesati e malconci!!!odio la romania kn tutto me stesso...voglio vederla bruciare!!!quei bastardi meritano tutte le pene dell'inferno...!!!poi dicono no al razzismo...dp aver visto queste scene ki nn li odierebbe???!!...gg ho creato un video sui cani...ho messo delle foto e una kanzone sotto (molto molto billa sekonda me skarikatela The Frey - How To Save A Life )...volevo metterlo su you tube

Traducere:

Auzind ce fac in Romania,nemernicii de romani,maltrateaza si ucid cainii in strazi ca si cum nimic nu s-ar intampla.Azi cand am auzit la telejurnal aceasta stire,si vazand videoul cu acei nemernici maltratand saracii caini,m-am infuriat,deja ca le purtam ura,dar acum ii urasc si mai mult.Merita moartea,sperand ca vor pati aceleasi chestii care le-au facut la acei saraci caini.Nu imi este rusine sa recunosc,ca mi-au dat lacrimile vazand acei pui de caine,toti infricosati.Urasc romania,cu toata persoana mea,si vreau sa o vad ca arde.Acei nemernici merita toate pedepsele iadului,si mai zic nu la rasism.Dupa ce am vazut acele scene,cine nu iar ura?

Edited by maskatu
Link to comment
Share on other sites

Va rog sa imi scuzati traducerea daca nu e 100 %,dar cam asta e imaginea noastra prin Europa,si mai ales aici in Italia.Ei atribuie un caz izolat la o natiune intreaga,si mie sincer ma racaie in suflet sa ii aud pe niste pisati ca vorbesc de tara noastra,pe care nu o vad de opt ani ,in acest mod.Stiu ca nu avem o imagine destul de buna,dar asta nu inseamna ca oricine isi poate permite sa vorbeasca in acest mod.Pai daca noi suntem asa,ei ce fe sunt?

Va spun eu.Sunt homosexuali,criminali,pedofili,violatori si mai ales rapanosi.Au cate trei straturi de jeg si parul de sub brat de un metru lungime.

Questa e la vera verita

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...