Jump to content
CozMynVL

Salut

Recommended Posts

Ma numesc Cosmin, am 23 de ani, sunt din Valcea si am zis sa imi fac cativa prieteni care sunt pe aceeasi lungime de unda.

Nu caut atentie si nici nu ofer. Nu sunt un hacker expert dar nici amator.

Cred ca este suficient. Ne vedem/auzim prin zona.

Respect baietilor inteligenti. :)

Edited by CozMynVL
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit! daca ai zis ca iq tau trece de 130 sper ca ne vei si arata asta!

Nu cred ca exista cv de hacker O_o...

Si nu cred ca exista nici hacker expert...

Spune totusi la ce te pricepi, cat de mult/putin crezi ca e! sau daca nu sti macar pasiuni!

Sa inteleg ca nu ti-ai dat seama cand ai scris "Bine ai venit! daca ai zis ca iq tau trece de 130 sper ca ne vei si arata asta!" ca ai facut o provocare... pentru ca nu am nimic de dovedit nimanui, mai ales tie :)

Nici eu nu cred ca exista hacker expert sau "ceva" perfect.

ctrl+c ... ctrl+v
=
[QUOTE]Sa inteleg ca nu ti-ai dat seama cand ai scris
"Bine ai venit! daca ai zis ca iq tau trece de 130 sper ca ne vei si arata asta!"
ca ai facut o provocare.[/QUOTE]
???

Si pt curiozitatea ta iti zic ca hacking-u pt mine e ca un joc de sah, fiecare piesa are calitatile ei, daca sti sa joci pionu il poti da la schimb pentru regina sau poti castiga si fara sa sti cum sa folosesti util regina. :)):)):))

Bine v-am gasit!

Link to comment
Share on other sites

Inca un hacer de carton.Spune-mi ce intelegi din asta si mai vorbim...

"Simptomatic, idiosincrazia dilematica isi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala, capsuland filonul crepuscular sincretic si aluziv metempsihotic al transmigratiei alchimice inspre circumvolutiunile interioare ale epocii istorice care tind sa formeze adevarate supape paleontologice inspre propensiunea paradigmelor de orientare paseista."

La iq-ul tau ar trebui sa fie o joaca de copil...

PS:cu cat te lauzi cu iq-ul tau mare si te faci de ras dupa modul in care vorbesti, cu atat facepalm-ul o sa fie mai rasunator.

pasionat de mate?rezolva aceasta integrala pe foaie, fara sa folosesti wolphram alpha. ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Remarc cateva greseli gramaticale... Si eu am iq peste 130(mai exact 136 la ultima masuratoare =)) ) si am senzatia ca nu esti pe "lungimea mea de unda" :| Si de ce nu vrei sa spui ce stii?

mi-a fost tare antipatica gramatica, mai fac greseli. ma pasionat matematica pe mn.

tinand cont ca esti administrator pe acest forum hai sa iti dau un raspuns:

-pentru ca nu stiu nimic perfect ca sa zic ca stiu asta sau asta.

html stiu dar nu stiu codul de culori

php stiu dar nu stiu absolut tot

asp putin

un root stiu sa deschid si sa dau comenzi dar nu stiu toate comenzile

porturile stiu care/ce servesc dar nu le stiu pe toate

si asa mai departe... sa zicem ca m-as opri undeva la a umbla prin setarile unui router cisco si ca pot regla antena pe sirius sau alt satelit

deci:

nu stiu nimic perfect :) nu e in firea romanului sa stie ceva. ci toate :)) da nimic bine.

raspuns: daca stiam ceva la perfectie ma dadeam si eu zmeu ca alti de pe aici. m-am prezentat ca am aparut si eu pe aici si ATAT.

Edited by CozMynVL
Link to comment
Share on other sites

Umm... are sens sa incepem o discutie inutila? .-. Ce ai spus tu inseamna un utilizator mediu-avansat, nici pe departe ceva din "portofoliul unui hacer" .-.

aha, si utilizatoru asta mediu avansat daca stie sa deschida lista de parole weak_pass de la un scanner (ex xscan) si sa bage lista facuta in pascal cu toate variantele posibile din caracterele abc...123...!@#... cu o lungime maxima de ex 10 caractere si sa ii mai de-a si drumul pe ip-ul de la un site exemplu.rst pe portul telnet sau ssh sau altul se poate numi macar hacker novice ?

Sunt Linux administrator( adica i was touched by Linus :)) ) so stfu
asa e... eroare, greseala mea... graba strica treaba Edited by CozMynVL
Link to comment
Share on other sites

Ma intreb care dintre voi semiretardatii constientizeaza ce inseamna 130 IQ...nu cacat de test facut pe internet unde iti zice ca einstein a avut 160.

Pentru "geniile" dupa forum gen wild sa stiti ca cel mai destept om dupa planeta e o femeie cu peste 200 IQ si dupa cum a si spus nu numai ca nu e geniu in matematica insa si ea a recunoscut asta.

Spune-mi la care dintre testele de mai jos iti cere cumva: http://imageshack.us/photo/my-images/441/mimetexcgi.gif/

Stanford-Binet Intelligence Scales (SB5)

Wechsler Adult Intelligence Scale (WAIS)

Wechsler Intelligence Scale for Children (WISC)

Wechsler Preschool and Primary Scale of Intelligence (WPPSI)

Otis-Lennon School Ability Test

Pentru gennile astea va rog sa-mi spuneti care e cea mai mare realizare a lui Doroslovacki in domeniul economic si formula lui magica.

Oricum bine ai venit...in curand vei cunoaste genii in sqli...xss..php keyloggere gasite pe internet..etc etc

Edited by me.mello
mai punem si <space> ca nu suntem de la tara
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...