Jump to content
l34k

Puscarie pentru phishing?

Recommended Posts

Eu am crezut ca nu o sa ma gaseasca,prostia mea asta a fost ca nu mam pregatit bine , mai ales ca am avut telefoanele ascultate.

Am aflat ca sunt urmarit( seful de post se interesa pe la vecini cu ce ma ocup ) si mia spus unu intr-o seara ca se intereseaza asta de mine si mi am dat seama imediat si am sunat un prieten sa il intreb daca stie ceva si dimineata au fost la mine in casa :) .

Nu risti nu castigi, viata merge inainte cu bune si rele.

BAFTA!

Link to comment
Share on other sites

Cea mai mare greseala ai facuto, puteai sa folosesti un proxy sau vpn creat de tine si era mult mai sigur, nr de telefon era ascultat pt ca l-ai dat la toata lumea mare greseala eu am un nr care il folosesc doar pt prieteni si familie in rest schimb cartela o data la 2-3 zile apoi o arunc si nu ma prins nici dracu pana acuma

Link to comment
Share on other sites

am si eu o intrebare ..daca imi fac un cont la aol o sa am ip de america cand ma conectez pe internet. este bun de ceva ip-ul ala sau nu are nici un rost ?

AOL ? :)) tot traficu care trece prin sua este monitorizat si vei fi prins mai mult ca sigur si sa nu mai vorbim si de legile lor daca esti prins ai incurcato rau de tot cu americanii nu te joci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...