Jump to content
alexalghisi

Mass Mailer v1.1 ( new version )

Recommended Posts

Mass Mailer v.1.1

Am adus cateva modificari fata de versiunea anterioara :

+ continutul emailului poate fi si cod HTML

+ am adaugat delay time , astfel nu va supraincarca serverul cu requesturi de mail.. am incercat fara delay si mai bine de 80% nu s-au trimis , asa se trimit toate.Delay=0.8 secunde => 1.000 de mailuri = 13.3 minutie ( mie nu mi se pare mult , daca vreti modificati voi in send.php )

+ notificare pe mailul propriu cand e gata cu trimisul emailurilor ( si statistici de la trimitere )

Orice idee de imbunatatire e binevenita.

Pentru orice probleme intampinate/ daca va merge perfect , lasati comentariu sa stie si restul.

Download Link : Download Mass Mailer v1.1.rar for free on uploading.com

Codul este scris in php (+ putin html )

+rep :)

Edited by alexalghisi
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mass Mailer v.1.1

Am adus cateva modificari fata de versiunea anterioara :

+ continutul emailului poate fi si cod HTML

+ am adaugat delay time , astfel nu va supraincarca serverul cu requesturi de mail.. am incercat fara delay si mai bine de 80% nu s-au trimis , asa se trimit toate.Delay=0.8 secunde => 1.000 de mailuri = 13.3 minutie ( mie nu mi se pare mult , daca vreti modificati voi in send.php )

+ notificare pe mailul propriu cand e gata cu trimisul emailurilor ( si statistici de la trimitere )

Orice idee de imbunatatire e binevenita.

Pentru orice probleme intampinate/ daca va merge perfect , lasati comentariu sa stie si restul.

Download Link : Download Mass Mailer v1.1.rar for free on uploading.com

Codul este scris in php (+ putin html )

+rep :)

l am urcat pe x10hosting.com . l am testat mi a trimis 3 mesaje dar cand am vrut sa trimit spam nu mi a trimis nici unul . unde am gresit ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...