Jump to content
TheTime

Caut programator web

Recommended Posts

Titlu alternativ: caut partener!

Salut baieti.

Am de ceva timp o idee in minte despre o mica afacere online. Este viabila, legala, inexistenta in .ro in aceasta forma, dar de un bun succes in afara.

Baza acestei afaceri online ar trebui sa fie un site asemanator cu siteurile de anunturi online, doar ca mai complicat putin (nu matrimoniale sau alte porcarii). Problema mea este ca eu am cunostinte limitate de programare web (mai de graba doar trash-uri), deci nu ma pot descurca fara un partener care sa stie exact ce sa faca.

De bani foarte multi nu dispun, abia cat sa pot acoperi un domeniu + o gazduire decenta pt 1-2 ani + putina promovare care sa ofere un impuls la inceput. Asadar, daca vrea cineva sa ma ajute, nu trebuie sa se astepte la bani imediat, ci sa convenim la un parteneriat pe termen lung care sa ne multumeasca buzunarele.

Legat de cunostinte, ar fi cazul sa stiti htmp, php, javascript, cms, sql etc, suficient incat sa puteti face un site de talia bestjobs.ro, sau ceva asemanator.

Pentru detalii concrete, vorbim prin PM. Pentru generalitati, vorbim in topic.

Ar fi bine daca s-ar gasi cineva din Bucuresti, ne-ar fi mai simplu sa planuim totul fata-n fata.

Link to comment
Share on other sites

Bravo baieti, imi place de voi. Am postat anuntul acum doua luni, nu a zis nimeni nimic, nimic... Acum v-ati gasit toti, dupa ce am baut jumate din bani, iar restul i-am bagat in femei. Glumesc... ideea a fost vanduta pe 500 roni, se ocupa un Gheorghita de ea, sa aibe bafta!

Daca tot va intereseaza topicurile mele vechi, aruncati un ochi aici: https://rstcenter.com/forum/46572-cumpar-clona-site-asp-net.rst

Vorbisem ceva cu digitalcore, dar cred ca este prea ocupat zilele astea (aka a uitat).

Aici se poate inchide.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...