Jump to content
Petzy

[rent a hacker] info inside

Recommended Posts

Buna tuturor :)

Ei bine am o mica mare problema.

Am nevoie de niste fisiere video de la o persoana anume din marea britanie.

Persoana respectiva opereaza un site prin intermediul care comercializeaza fisierele respective contra cost.

Dat fiind faptul ca e vorba de extrem de multe fisiere (cateva mii) iar pretul total pentru toate este undeva la 11K lire, va dati seama ca nu ramane decat metoda furatului :))

Acuma problema e ca nu stiu daca sunt gazduite pe serverul site-ului sau pe PC-ul personal sau asa mai departe.

Eu tind sa cred (in urma a ceva social engineering + oleaca de logica) ca persoana respectiva mai degraba le are intr-o colectie personala undeva acasa pe un PC sau la locul de munca. Marea mea teama e sa nu fie pe stick-uri / dvd-uri si deci aproape imposibil de accesat remote sa fie furate.

Va pot furniza detalii despre persoana in cauza, ocupatia si 'firma' sa precum si adresa de email si numarul de telefon.

Mai departe...e treaba voastra ce si cum / daca faceti.

Eu vreau fisierele alea video sa le detin pentru scop personal si atata tot.

Dat fiind faptul ca cererea asta necesita mai multa discutie pe PM topicu asta e mai degraba un anunt.

Care e interesat il rog sa ma contacteze pe PM pentru detaliile de contact.

sidenote: ca plata, daca reusiti sa luati fisierele vorbim mai multe. Oricum, de la 100 de euro in sus, discutam.

Mersi anticipat si reamintesc...continuam pe PM care e interesat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...