Jump to content
Vlachs

Program pentru romani

Recommended Posts

in traducere... nu face nimeni bani pentru tine... ei iti dau sfaturi despre ce ai putea sa faci si ce sa folosesti ca sa o faci dar tu trebuie sa pui osu:) ( nu o sa faca nimeni niciodata bani pentru voi )

E putin logic nu, adica nici mie daca mi-ar da cineva $50 si $30 lunar nu as face bani pentru el, de ce sa fac pentru el cand pot sa fac pentru mine.

Daca benny face bani din asta cinste lui, si cinste lui inca o data ca vrea sa invete si pe altii, se pare ca romania mai are o sansa.

Restul romanasilor care pun mana pe un 0day sau pe o modalitate de a produce ceva au reactii de parca l-ar fi prins pe gigi iiisus din nazaret ( cu 3 i ) de picioare.

Cat despre corectarile gramaticale:

1. suntem pe internet, ai tastatura, nu mai suntem obligati sa folosim stilou + cerneala din clasa 1 de cand nu prea ieseau bastonasele.

2. e forum de securitate nu de gramatica, o greseala si o cratima am mai trecut noi peste, nu se accepta limbajul boschetaresc "yo, khe faki, cyne, etc etc..."

Cat despre thread in sine, nimeni nu obliga pe nimeni sa faca nimic, daca esti interesat si stii cu ce se mananca seo, promovare + moloz si esti constient cat bani poti scoate, atunci te bagi, daca nu, nu. benny nu a avut probleme in trecut si nici nu cred ca s-ar presta sa arda pe cineva de dragul a $50.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...